dovolená chcinapláž logo

Invia: ETER PALACE hotel, Albánie Durrës , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu ETER PALACE za super cenu od Invia.

ETER PALACE

Hotel otevřený v roce 2019 patří k nejkvalitnějším v celé oblasti. Hotel má ideální polohu u krásné písčité pláže a je vhodný pro rodinnou dovolenou. Jedná se o menší rodinný hotel (celkem cca 80 pokojů) kde majitel kladl velký důraz kvalitní a designové vybavení. Oficiálně má hotel kategorii 4*, ale dle našeho názoru a hodnocení klientů je na úrovní 5*.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Standardní pokoj

Ubytování za příplatek

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel ETER PALACE

invia

Hotel ETER PALACE můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Albánie. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: ETER PALACE

Hotel ETER PALACE na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Albánie, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište ETER PALACE.

ETER PALACE Albánie a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište ETER PALACE Albánie a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu ETER PALACE

Pokud pojedete do ETER PALACE v termínu od 13.7.2022 do 16.7.2022 dovolená Vás vyjde na 11 590 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Lokalita

Albánie, Durrës

Přečtěte si více informací o destinaci: Albánie

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, ETER PALACE recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro