dovolená chcinapláž logo

Invia: Supreme hotel, Albánie Albánie , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Supreme za super cenu od Invia.

Supreme

V roce 2020 otevřený hotel v letovisku Durres, oblasti Golem, se nachází přímo u široké písčité pláže s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky na pláži i u hotelového bazénu jsou klientům poskytovány zdarma. Mezi hotelem a pláží prochází jen malá promenáda (pouze pro pěší), v docházkové vzdálenosti se pak nachází restaurace, bary a obchody. Hotel svým klientům nabízí ubytování v moderních klimatizovaných pokojích.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Standardní pokoj

Ubytování za příplatek

Cena zahrnuje

Invia a hotel Supreme

invia

Hotel Supreme můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Albánie. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Supreme

Hotel Supreme na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Albánie, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Supreme.

Supreme Albánie a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Supreme Albánie a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Supreme

Pokud pojedete do Supreme v termínu od 13.7.2022 do 16.7.2022 dovolená Vás vyjde na 11 640 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Lokalita

Albánie, Albánie

Přečtěte si více informací o destinaci: Albánie

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Supreme recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro