dovolená chcinapláž logo

Invia: Blue Marine hotel, Bulharsko Slunečné Pobřeží , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Blue Marine za super cenu od Invia.

Blue Marine
Poloha a popis
Blue Marine aparthotel se nachází v jižní části Slunečného pobřeží cca 2 km od centra letoviska. V blízkém okolí najdete obchody, bary a restaurace. Cacao Beach je jedna z nejznámějších lokalit na Slunečním pobřeží s kluby, která je v pěší vzdálenosti.
Vybavení hotelu
“Blue Marine” Apart Hotel má pro své hotelové hosty k dispozici:
– bazén pro dospělé a děti
– restauraci

V hotelovém apartmánu “Blue Marine” není recepce, hosté by se měli přihlásit na recepci odděleného hotelu “Royal Dreams” vzdáleného 30 m. od apartmanu Blue Marine

Vybavení pokoje
Studio (max. 2 dospělí )
1-ložnicový apartmán (max. 2 + 2 ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou.
3-lůžkový apartmán (max 4 + 2) – dvě ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou.

Studia a apartmány mají klimatizaci, TV, balkon se stolem a židlemi, plně vybavený kuchyňský kout (varné desky, trouba, mikrovlnka, umyvadlo, lednice, příbory, talíře, poháry a sklenice, toustovač, varná konvice). Pračka – v některých apartmánech. Koupelna se sprchou.

Hosté si mohou zapůjčit žehličku, nebo vysoušeč vlasů z recepce (zdarma)

Stravování
bez stravy
Pláž a plážový servis
Pláž je vzdálená 200 m od hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
23 kg na osobu + 8 kg příruční zavazadlo
Cena nezahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Blue Marine

invia

Hotel Blue Marine můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Bulharsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Blue Marine

Hotel Blue Marine na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Bulharsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Blue Marine.

Blue Marine Bulharsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Blue Marine Bulharsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Blue Marine

Pokud pojedete do Blue Marine v termínu od 9.9.2020 do 16.9.2020 dovolená Vás vyjde na 9 090 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Ostrava
Strava: Bez stravy

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Bulharsko, Slunečné Pobřeží

Bulharsko má 7,5 milionu obyvatel. Poměrně velká část z nich žije v hlavním městě Sofie. Úředním jazykem je bulharština, která se však vlivem sousedních jazyků poměrně dost vzdálila slovanskému typu. Domluvit se světovými jazyky bývá obtížnější, uspějete nejspíše s ruštinou. V náboženském složení obyvatelstva převládají pravoslavní. Bulhaři jsou velmi temperamentní a pohostinní, při nejrůznějších příležitostech se obdarovávají květinami a i mezi neznámými lidmi je značně rozšířené tykání. Specifikem v bulharské komunikaci je přikyvování na znamení nesouhlasu a zavrtění hlavy na souhlas. Mnohdy se Bulhaři snaží přizpůsobit zvyklostem cizinců a užívají tato gesta v opačném významu, než je v Bulharsku obvyklé – snadno tak může dojít k nedorozumění. Při cestě do Bulharska se není třeba obávat žádných zvláštních rizik.

Přečtěte si více informací o destinaci: Bulharsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Blue Marine recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro