dovolená chcinapláž logo

Breza Family hotel, Bulharsko Slunečné Pobřeží , last minute dovolená léto 2021 Invia

Pohodová dovolená v hotelu Breza Family za super cenu od Invia.

Breza Family
Popis

Menší hotel je situován v severní části letoviska Slunečné pobřeží. Vzdálenost od pláže činí přibližně 100 metrů. Centrum letoviska s možnostmi nákupů a zábavy je vzdáleno 900 metrů, aquapark je od hotelu vzdálen přibližně 1 kilometr.

Pláž

Písečná pláž 100 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou a WC) a možností jedné přistýlky (formou rozkládacího křesla). Pokoje jsou klimatizované (zdarma) a vybavené novým nábytkem, televizorem se satelitním příjmem, chladničkou, telefonem a balkonem.

Strava

Snídaně formou bufetu

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a denní bar.

Aktivity

Hosté mají možnost využití tenisových kurtů, bowlingu, minigolfu nebo jízdy na koni (za poplatek). V letovisku se konají diskotéky a folklórní programy nebo mohou navštívit varieté či casino. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha
Bulharsko
Pokoje
Pokoj 2+2 – dvoulůžkový se dvěmi přistýlkami

Invia a hotel Breza Family

invia

Hotel Breza Family můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Bulharsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Breza Family

Hotel Breza Family na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Bulharsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Breza Family.

Breza Family Bulharsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Breza Family Bulharsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Breza Family

Pokud pojedete do Breza Family v termínu od 28.8.2021 do 4.9.2021 dovolená Vás vyjde na 9 490 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Snídaně

Lokalita

Bulharsko, Slunečné Pobřeží

Bulharsko má 7,5 milionu obyvatel. Poměrně velká část z nich žije v hlavním městě Sofie. Úředním jazykem je bulharština, která se však vlivem sousedních jazyků poměrně dost vzdálila slovanskému typu. Domluvit se světovými jazyky bývá obtížnější, uspějete nejspíše s ruštinou. V náboženském složení obyvatelstva převládají pravoslavní. Bulhaři jsou velmi temperamentní a pohostinní, při nejrůznějších příležitostech se obdarovávají květinami a i mezi neznámými lidmi je značně rozšířené tykání. Specifikem v bulharské komunikaci je přikyvování na znamení nesouhlasu a zavrtění hlavy na souhlas. Mnohdy se Bulhaři snaží přizpůsobit zvyklostem cizinců a užívají tato gesta v opačném významu, než je v Bulharsku obvyklé – snadno tak může dojít k nedorozumění. Při cestě do Bulharska se není třeba obávat žádných zvláštních rizik.

Přečtěte si více informací o destinaci: Bulharsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2021 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Breza Family tripadvisor, Breza Family recenze, Breza Family invia hotel george 24, George přihlášení , ulozto_cz , stahování z youtube / stahuj
Vyhledejte si termín a cenu u