dovolená chcinapláž logo

Invia: Galeon Residence & SPA hotel, Bulharsko Slunečné Pobřeží , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Galeon Residence & SPA za super cenu od Invia.

Galeon Residence & SPA
Ubytování
Dvoulůžkové studio, možnost jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, klimatizace, lednice, sat. TV, a balkon. Wi-Fi připojení zdarma, bezpečnostní schránka zdarma. Dále k dispozici jednoložnicové apartmány APT2 s možností 2 přistýlek a dvouložnicové apartmány APT4 s možností jedné přistýlky. Kalkulace ceny APT na vyžádání.
Poloha
Luxusní hotel Galeon Residence & SPA se nachází v jižní části Slunečního pobřeží, cca 200 m od písečné pláže. Cesta na pláž je přes písečné duny po dřevěné lávce. Hotel nabízí služby na vysoké úrovni, které uspokojí především náročnější klienty. Výhodou je vyhřívaný venkovní bazén a blízkost historického městečka Nesebar.
Pláž
Vzdálenost 200 m, pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, nabídka vodních sportů za poplatek.
Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkové studio: 2 dospělí + 1 dítě.
Jednoložnicový apartmán APT2: 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí.
Dvouložnicový apartmán APT4: 3 dospělí + 2 děti, 4 dospělí nebo 4 dospělí + 1 dítě.
Vybavení hotelu
Vstupní hala s 24hod. recepcí, výtah, restaurace A la carte, lobby bar, bar u bazénu, vnitřní bazén, směnárna, vyhřívaný venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, dětský koutek, minimarket.
Služby zdarma
Fitness, sauna, parní lázeň, vnitřní bazén, bezpečnostní schránka.
Služby za poplatek
SPA & Wellness centrum, prádelna, žehlení, pokojová služba.
Stravování
SNÍDANĚ formou bohatého bufetu.
GPS souřadnice ubytování
42.6705 27.7074
Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 40-50 min.
Doprava
Letecká společnost Bulgarian Air Charter a Smartwings. Typ letadla Boeing 737-800, MD82 a A 320-200. Povolená hmotnost zavazadla max. 20 kg na cestujícího včetně dětí do 2 let a 6 kg kabinové příruční zavazadlo.
Trasa dopravy dle odletového místa: Praha-Burgas-Praha, Brno-Burgas-Brno, Ostrava-Burgas-Ostrava.
Předpokládaný letový řád
• Praha • neděle: linka BUC 7446/5, Praha 19:50 – 22:50 Burgas 18:00 – 19:00 Praha, čtvrtek BUC 4246/5 Praha 20:10 – 23:20 Burgas 18:10 – 19:20 Praha. Časy LT. • Brno • čtvrtek: linka BUC 4312/1, Brno 11:40 – 14:40 Burgas 09:50 – 10:50 Brno, neděle: QS 1482/3 Brno 06:25 – 09:15 Burgas 10:05 – 11:05 Brno. Časy LT. • Ostrava • čtvrtek: linka BUC 4380/79, Ostrava 19:50 – 22:50 Burgas 18:00 – 19:00 Ostrava. Časy LT.
Informace k dětské ceně
Dítě nesmí dosáhnout uvedeného věku v době návratu do ČR. Např. přistýlka dítě 2-12 let – cena platí pro dítě ve věku 2-11,99 let, tzn. dítě nesmí dovršit 12ti let v době návratu.

Invia a hotel Galeon Residence & SPA

invia

Hotel Galeon Residence & SPA můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Bulharsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Galeon Residence & SPA

Hotel Galeon Residence & SPA na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Bulharsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Galeon Residence & SPA.

Galeon Residence & SPA Bulharsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Galeon Residence & SPA Bulharsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Galeon Residence & SPA

Pokud pojedete do Galeon Residence & SPA v termínu od 13.6.2020 do 17.6.2020 dovolená Vás vyjde na 8 190 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Snídaně

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Bulharsko, Slunečné Pobřeží

Bulharsko má 7,5 milionu obyvatel. Poměrně velká část z nich žije v hlavním městě Sofie. Úředním jazykem je bulharština, která se však vlivem sousedních jazyků poměrně dost vzdálila slovanskému typu. Domluvit se světovými jazyky bývá obtížnější, uspějete nejspíše s ruštinou. V náboženském složení obyvatelstva převládají pravoslavní. Bulhaři jsou velmi temperamentní a pohostinní, při nejrůznějších příležitostech se obdarovávají květinami a i mezi neznámými lidmi je značně rozšířené tykání. Specifikem v bulharské komunikaci je přikyvování na znamení nesouhlasu a zavrtění hlavy na souhlas. Mnohdy se Bulhaři snaží přizpůsobit zvyklostem cizinců a užívají tato gesta v opačném významu, než je v Bulharsku obvyklé – snadno tak může dojít k nedorozumění. Při cestě do Bulharska se není třeba obávat žádných zvláštních rizik.

Přečtěte si více informací o destinaci: Bulharsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2022 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Galeon Residence & SPA tripadvisor, Galeon Residence & SPA recenze, Galeon Residence & SPA invia hotel, čedok, exim tours, ulozto_cz , stahování z youtube, stahuj
Akce: Egypt, all inclusive 9 990 Kč