dovolená chcinapláž logo

Gladiola & Gladiola Star hotel, Bulharsko Zlaté Písky , last minute dovolená léto 2021 Invia

Pohodová dovolená v hotelu Gladiola & Gladiola Star za super cenu od Invia.

Gladiola & Gladiola Star
Poloha

Přímo v centru Zlatých Písků, u hlavní promenády s množstvím barů, restaurací a obchodů v těsném okolí. Hotel a jeho okolí velmi živé až do pozdních večerních hodin, ideální především pro mladé.

Vybavení

Komplex spojený s hotelem Gladiola Star ****, vlastní recepce, trezor za poplatek, směnárna, výtahy, lobby bar, restaurace, minimarket, půjčovna aut, lékař. Venku bazén, bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma – společně pro hotely Gladiola a Gladiola Star.

Ubytování
DR/DRP: koupelna/WC, klimatizace, TV/sat., mini lednice, telefon a balkon. FR: viz DR, oddělená ložnice. ST: viz DR, prostornější.
Stravování

Viz program all inclusive.

Platební karty

VISA, EC/MC

Odkaz
Http://www.bg.gladiolahotel.com/
Wellness

Za poplatek: sauna, masáže, terapie a koupele.

Internet

Za poplatek: WiFi na pokojích a v lobby, internetový koutek.

Poznámka

Oficiální třída: ***

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DRP): 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Dvoulůžkový pokoj (DR): 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Studio (ST): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Rodinný pokoj (FR): 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě Dítě do 14 let

Invia a hotel Gladiola & Gladiola Star

invia

Hotel Gladiola & Gladiola Star můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Bulharsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Gladiola & Gladiola Star

Hotel Gladiola & Gladiola Star na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Bulharsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Gladiola & Gladiola Star.

Gladiola & Gladiola Star Bulharsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Gladiola & Gladiola Star Bulharsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Gladiola & Gladiola Star

Pokud pojedete do Gladiola & Gladiola Star v termínu od 13.6.2021 do 20.6.2021 dovolená Vás vyjde na 10 490 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Lokalita

Bulharsko, Zlaté Písky

Bulharsko má 7,5 milionu obyvatel. Poměrně velká část z nich žije v hlavním městě Sofie. Úředním jazykem je bulharština, která se však vlivem sousedních jazyků poměrně dost vzdálila slovanskému typu. Domluvit se světovými jazyky bývá obtížnější, uspějete nejspíše s ruštinou. V náboženském složení obyvatelstva převládají pravoslavní. Bulhaři jsou velmi temperamentní a pohostinní, při nejrůznějších příležitostech se obdarovávají květinami a i mezi neznámými lidmi je značně rozšířené tykání. Specifikem v bulharské komunikaci je přikyvování na znamení nesouhlasu a zavrtění hlavy na souhlas. Mnohdy se Bulhaři snaží přizpůsobit zvyklostem cizinců a užívají tato gesta v opačném významu, než je v Bulharsku obvyklé – snadno tak může dojít k nedorozumění. Při cestě do Bulharska se není třeba obávat žádných zvláštních rizik.

Přečtěte si více informací o destinaci: Bulharsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2021 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Gladiola & Gladiola Star tripadvisor, Gladiola & Gladiola Star recenze, Gladiola & Gladiola Star invia hotel george 24, George přihlášení , ulozto_cz , stahování z youtube / stahuj
Vyhledejte si termín a cenu u