dovolená chcinapláž logo

Invia: Gradina hotel, Bulharsko Zlaté Písky a další letoviska severní riviéry , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Gradina za super cenu od Invia.

Gradina
Popis destinace
Bulharsko patří už řadu let mezi oblíbené destinace nejen českých turistů. Ty láká na 378 kilometrů dlouhé pobřeží lemované nádhernými písečnými plážemi, prázdninovými letovisky a historickými městy s kouzelnými přístavy. Za jeho velkou oblibou stojí bezpochyby i příznivé ceny.
Jedním z nejoblíbenějších a zároveň druhým největším letoviskem bulharského pobřeží jsou Zlaté Písky. Ty najdete 17 kilometrů severně od Varny, třetího největšího města Bulharska. Svůj příznačný název získaly díky jemnému zlatavému písku, který pokrývá 4 kilometry dlouhou pláž. Ta svou rozlohou a velkolepostí připomíná širokou riviéru. Rodiny s dětmi oceňují pozvolný vstup do moře, k romantickým procházkám pak láká tamní promenáda, která lemuje celé pobřeží v centru města. Tam na vás kromě gastronomických zážitků v tamních restauracích čeká i nespočet míst nabízejících zábavní a sportovní vyžití.
V nabídce našich hotelů najdete jak ty v centrální části Zlatých Písků (hotely Central, Perunika, Arena Mar), tak v klidnější lokalitě Chajka (hotely Detelina, Silver, Vezhen nebo Angy). Většina našich hotelů nabízí stravování formou ALL INCLUSIVE. Tento typ stravování (včetně neomezené konzumace nealkoholických i alkoholických nápojů) si zamilovala naprostá většina našich klientů. Nabízíme ale i pobyty pouze se snídaní, polopenzí nebo zcela bez stravování. Volba je jen na vás a my vám s ní rádi pomůžeme.
O hotelu
Novinka v naší nabídce v centrální části Zlatých Písků. Kaskádovitý hotel Gradina prošel v uplynulých letech rekonstrukcí a nabízí moderní ubytování, či pro rodiny s dětmi speciální rodinné pokoje. Okolní zeleň, blízkost zlatavé pláže a umístění hotelu v klidnější části letoviska jsou další důvody, proč ho vyzkoušet. Zvolit si můžete způsob dopravy, stejně jako typ stravování.
Poloha a popis
Hotel se nachází přibližně 350 m od písečné pláže, přímo v centru Zlatých Písků. Jeho umístění je velice výhodné – nachází se v rovinaté části letoviska, je blízko pláže a především je oproti mnohým jiným hotelům v klidné lokalitě. V okolí hotelu se nachází spousta obchodů, restaurací i barů. Pro případné cestování z letoviska můžete využít nabídku fakultativních výletů, místní hromadnou dopravu nebo levné taxi. Hotel není vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu
Pokoje
Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, LCD TV, lednicí a telefonem. Samozřejmostí je i v ceně zahrnutá digitální klimatizace. Žehlička a fén jsou bezplatně k zapůjčení. Odpočívat můžete na vlastní terase s posezením. Všechny pokoje mají k dispozici připojení k internetu Wi-Fi (zdarma). Rodiny s dětmi se mohou těšit na speciální rodinné pokoje.
Služby hotelu
V ceně ubytování mohou hosté využívat hotelový bazén včetně lehátek a slunečníků. Příjemné atmosféře přispívá rozdělení bazénu na dvě části (pro dospělé a pro děti) i bezprostřední blízkost baru, který funguje v režimu ALL INCLUSIVE light. V hotelu se nachází dětské hřiště, k úschově vašich cenností pak slouží hotelový trezor. Jistě využijete i možnost připojit se k Wi-Fi a zahrát si šipky nebo stolní tenis. Za poplatek můžete využívat kulečník, saunu a masáže.
Stravování
V hotelu Gradina si můžete zvolit pobyt se snídaní, polopenzí nebo s tzv. programem ALL INCSLUSIVE light. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů, jedná se tedy o – co se množství týče – neomezenou konzumaci

ALL INCLUSIVE PROGRAM:
Věnujte prosím pozornost popisu tohoto programu. My jej nazýváme„ALL INCLUSIVE light“, v hotelu je tento program nazván jako „Full board plus“.Tento program začíná v den příjezdu večeří a v den odjezdu končí obědem.
Snídaně: 8.00 – 10.00 hod.
Oběd: 12.30 – 14.30 hod.
Večeře: 18.00 – 20.30 hod.
Nápoje: nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje, jako jsou točené pivo, bílé a červené víno nebo tvrdý alkohol (pouze vodka a rakije), jsou servírovány denně od 12.30 do 20.30 hod.

Zajímavosti a informace
Během Vašeho pobytu na Zlatých Pískách si budete moci vybrat také z nabídky fakultativních výletů. Jedním z nejoblíbenějších výletů je zajímavý poznávací výlet do historického městečka Nessebar, který je zapsán na seznamu UNESCO. Mezi rodinami s dětmi je populární zejména výlet do nedalekého Delfinária s návštěvou Varny. Třetím výletem, který budete moci absolvovat, je návštěva 70 metrů vysokého útesu (mysu) Kaliakra. A nezapomínáme ani na vodní radovánky – nabízíme plavbu lodí podél pobřeží s možností rybaření a koupání. Na palubě je podáváno občerstvení (alkoholické i nealkoholické nápoje) včetně oběda. Všechny výlety jsou provázeny českým průvodcem a jsou k zakoupení přímo v místě Vašeho pobytu.
Letecká doprava
Na letiště ve Varně, vzdálené přibližně 20 kilometrů od Zlatých Písků, létáme charterovými lety společnosti Smartwings z Prahy, Ostravy a Brna.
Praha: QS1186 PRG 05:05 – VAR 08:10 / QS1187 VAR 08:55 – PRG 10:05
Brno: QS1486 BRQ 06:00 – VAR 09:05 / QS1487 VAR 09:55 – BRQ 11:00
Ostrava: QS1386 OSR 12:15 – VAR 15:00 / QS1387 VAR 15:50 – OSR 16:45
Autobusová doprava
Dopravu zajišťujeme moderními pohodlnými autobusy. Ty jsou klimatizované, vybavené toaletou i TV. Během cesty si můžete zakoupit i chlazené nápoje včetně piva. O příjemnou a bezproblémovou cestu se starají zkušení řidiči. Trasa cesty vede z Česka přes Slovensko, Maďarsko a Rumunsko až do našeho cíle, Bulharska.
Nástupní místa
Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Břeclav, Bratislava
Vlastní doprava
Pokud se rozhodnete pro cestu na vlastní pěst, je to možné a ani se nemusíte vázat na naše termíny. Napište nám vaši představu a naši pracovníci vám rádi připraví nabídku na míru.
Cena zahrnuje
– ubytování ve 3* hotelu na 8 dní/7 nocí
– stravování ALL INCLUSIVE LIGHT
– doprava dle vybraného typu zájezdu – autobusová nebo letecká (vč. tax a poplatků, transfer letiště – hotel – letiště)
– služby českého delegáta
– pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
– cestovní pojištění – možno sjednat v CK
– pobytovou taxu 1,5 euro/os./noc – hradí se na místě
Důležitá upozornění
Kategorie dítě: do věku 12,99 let

Invia a hotel Gradina

invia

Hotel Gradina můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Bulharsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Gradina

Hotel Gradina na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Bulharsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Gradina.

Gradina Bulharsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Gradina Bulharsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Gradina

Pokud pojedete do Gradina v termínu od 11.9.2020 do 18.9.2020 dovolená Vás vyjde na 10 439 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Snídaně

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Bulharsko, Zlaté Písky a další letoviska severní riviéry

Bulharsko má 7,5 milionu obyvatel. Poměrně velká část z nich žije v hlavním městě Sofie. Úředním jazykem je bulharština, která se však vlivem sousedních jazyků poměrně dost vzdálila slovanskému typu. Domluvit se světovými jazyky bývá obtížnější, uspějete nejspíše s ruštinou. V náboženském složení obyvatelstva převládají pravoslavní. Bulhaři jsou velmi temperamentní a pohostinní, při nejrůznějších příležitostech se obdarovávají květinami a i mezi neznámými lidmi je značně rozšířené tykání. Specifikem v bulharské komunikaci je přikyvování na znamení nesouhlasu a zavrtění hlavy na souhlas. Mnohdy se Bulhaři snaží přizpůsobit zvyklostem cizinců a užívají tato gesta v opačném významu, než je v Bulharsku obvyklé – snadno tak může dojít k nedorozumění. Při cestě do Bulharska se není třeba obávat žádných zvláštních rizik.

Přečtěte si více informací o destinaci: Bulharsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Gradina recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro