dovolená chcinapláž logo

Invia: Kristel hotel, Bulharsko Sveti Konstantin , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Kristel za super cenu od Invia.

Kristel
O hotelu
Novinka v naší nabídce v centrální části letoviska Svatý Konstantin a Helena. Tento butikový hotel splní očekávání i náročnější klientely. Se svými 30 pokoji se řadí k menším hotelům a nabízí tak vhodné prostředí pro vaší klidnou dovolenou. Zvolit si můžete způsob dopravy, stejně jako typ stravování.
Poloha a popis
Hotel se nachází přibližně 600 m od písečné pláže v centrální části letoviska. Klidná lokalita a pohodové prostředí je vhodné především pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou plnou odpočinku a koupání v moři nebo příjemném hotelovém bazénu. V okolí hotelu se nachází několik obchodů i restaurací. Lobby bar a restaurace se zahrádkou zpříjemní pobyt těm, kdo budou využívat polopenzi.
Pokoje
Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, TV a lednicí s minibarem. Samozřejmostí je i v ceně zahrnutá klimatizace. Odpočívat můžete na terasách či balkonech s posezením, pohodlí pobytu zvyšuje i výtah obsluhující všechna patra hotelu. Hotel má v nabídce také studia a apartmány s vlastní privátní vířivkou (cena na vyžádání).
Služby hotelu
V ceně ubytování mohou hosté využívat hotelový bazén včetně lehátek a slunečníků. Příjemné atmosféře přispívá rozdělení bazénu na dvě části (pro dospělé a pro děti). V hotelu se nachází směnárna, k úschově vašich cenností pak slouží hotelový trezor. Jistě využijete i možnost připojit se k Wi-Fi v celém hotelu, včetně pokojů. Za příplatek můžete využít
také hotelovou saunu a jacuzzi.
Stravování
Restaurace se zahrádkou bude příjemným místem, kde začnete svůj den snídaní. Snídaně se podává formou švédských stolů od 8.00 do 10.00 hod., večeře se pak servírují od 18.00 do 20.00 hod.
Letecká doprava
Na letiště ve Varně, vzdálené přibližně 15 kilometrů od Svatého Konstantina a Heleny, létáme charterovými lety z Prahy, Ostravy a Brna.
Praha: QS1186 PRG 05:05 – VAR 08:10 / QS1187 VAR 08:55 – PRG 10:05
Brno: QS1486 BRQ 06:00 – VAR 09:05 / QS1487 VAR 09:55 – BRQ 11:00
Ostrava: QS1386 OSR 12:15 – VAR 15:00 / QS1387 VAR 15:50 – OSR 16:45
Autobusová doprava
Autobusovou dopravu zajišťujeme moderními pohodlnými autobusy. Ty jsou klimatizované, vybavené toaletou i TV. Během cesty si můžete zakoupit i chlazené nápoje včetně piva. O příjemnou a bezproblémovou cestu se starají zkušení řidiči. Trasa cesty vede z Česka přes Slovensko, Maďarsko a Rumunsko až do našeho cíle, Bulharska.
Nástupní místa
Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Břeclav, Bratislava
Vlastní doprava
Pokud zatoužíte vydat se na cestu zcela po vlastní ose, nemusíte se vázat našimi termíny. Napište nám vaši představu a kolegové vám rádi připraví nabídku šitou na míru vašim konkrétním potřebám.
Cena zahrnuje
– ubytování ve 4* hotelu na 8 dní/7 nocí,
– snídaně, polopenze
– doprava dle vybraného typu zájezdu – autobusová nebo letecká (vč. tax a poplatků, transfer letiště – hotel – letiště)
– služby českého delegáta
– pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
– cestovní pojištění (možno sjednat v CK),
– pobytovou taxu 1.5 euro/os./den — hradí se na místě.
Důležitá upozornění
Kategorie dítě: do věku 6,99 let

Invia a hotel Kristel

invia

Hotel Kristel můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Bulharsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Kristel

Hotel Kristel na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Bulharsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Kristel.

Kristel Bulharsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Kristel Bulharsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Kristel

Pokud pojedete do Kristel v termínu od 9.6.2020 do 16.6.2020 dovolená Vás vyjde na 10 840 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Brno
Strava: Snídaně

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Bulharsko, Sveti Konstantin

Bulharsko má 7,5 milionu obyvatel. Poměrně velká část z nich žije v hlavním městě Sofie. Úředním jazykem je bulharština, která se však vlivem sousedních jazyků poměrně dost vzdálila slovanskému typu. Domluvit se světovými jazyky bývá obtížnější, uspějete nejspíše s ruštinou. V náboženském složení obyvatelstva převládají pravoslavní. Bulhaři jsou velmi temperamentní a pohostinní, při nejrůznějších příležitostech se obdarovávají květinami a i mezi neznámými lidmi je značně rozšířené tykání. Specifikem v bulharské komunikaci je přikyvování na znamení nesouhlasu a zavrtění hlavy na souhlas. Mnohdy se Bulhaři snaží přizpůsobit zvyklostem cizinců a užívají tato gesta v opačném významu, než je v Bulharsku obvyklé – snadno tak může dojít k nedorozumění. Při cestě do Bulharska se není třeba obávat žádných zvláštních rizik.

Přečtěte si více informací o destinaci: Bulharsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Kristel recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro