dovolená chcinapláž logo

Invia: Mirage of Nessebar Hotel & Apartments hotel, Bulharsko Nessebar , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Mirage of Nessebar Hotel & Apartments za super cenu od Invia.

Mirage of Nessebar Hotel & Apartments
Popis
Hezký hotel leží v jižní části Nesebaru přímo na krásné písečné pláži .
Poloha
U pláže, v klidnější části nového Nesebaru s výhledem na historické centrum starého města.
Vzdálenosti
U pláže, do centra několik minut chůze pobřežní promenádou.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybavené klimatizací, minibarem, TV/SAT, rádiem, telefonem, koupelnou se sprchou a toaletou, balkonem
Vybavení a služby
Prostorná vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, výtahy, trezor, venkovní bazén a oddělený dětský bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský koutek.
Sport a zábava
Na pláži velký výběr vodních sportů .
Děti
Dětský bazén, dětský koutek, dětská postýlka za příplatek
Tip
Hezký hotel kousek od centra letoviska s ideální polohou přímo u pláže s velkou nabídkou vodních sportů.
Další informace
Možnosti obsazení: 1, 1+1, 1+2, 2, 2+1

Invia a hotel Mirage of Nessebar Hotel & Apartments

invia

Hotel Mirage of Nessebar Hotel & Apartments můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Bulharsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Mirage of Nessebar Hotel & Apartments

Hotel Mirage of Nessebar Hotel & Apartments na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Bulharsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Mirage of Nessebar Hotel & Apartments.

Mirage of Nessebar Hotel & Apartments Bulharsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Mirage of Nessebar Hotel & Apartments Bulharsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Mirage of Nessebar Hotel & Apartments

Pokud pojedete do Mirage of Nessebar Hotel & Apartments v termínu od 6.6.2021 do 13.6.2021 dovolená Vás vyjde na 10 690 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Snídaně

Lokalita

Bulharsko, Nessebar

Bulharsko má 7,5 milionu obyvatel. Poměrně velká část z nich žije v hlavním městě Sofie. Úředním jazykem je bulharština, která se však vlivem sousedních jazyků poměrně dost vzdálila slovanskému typu. Domluvit se světovými jazyky bývá obtížnější, uspějete nejspíše s ruštinou. V náboženském složení obyvatelstva převládají pravoslavní. Bulhaři jsou velmi temperamentní a pohostinní, při nejrůznějších příležitostech se obdarovávají květinami a i mezi neznámými lidmi je značně rozšířené tykání. Specifikem v bulharské komunikaci je přikyvování na znamení nesouhlasu a zavrtění hlavy na souhlas. Mnohdy se Bulhaři snaží přizpůsobit zvyklostem cizinců a užívají tato gesta v opačném významu, než je v Bulharsku obvyklé – snadno tak může dojít k nedorozumění. Při cestě do Bulharska se není třeba obávat žádných zvláštních rizik.

Přečtěte si více informací o destinaci: Bulharsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Mirage of Nessebar Hotel & Apartments recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro