dovolená chcinapláž logo

Palazzo hotel, Bulharsko Slunečné Pobřeží , last minute dovolená léto 2021 Invia

Pohodová dovolená za super cenu.

Palazzo
Popis
Oblíbený moderní aparthotel, vhodný pro rodiny s dětmi.
Poloha
Nedaleko pláže v nově vybudované klidnější části letoviska Slunečné pobřeží. V blízkosti tohoto pěkného a moderně zařízeného resortu je velké množství restaurací, barů, kaváren a obchodů.
Vzdálenosti
Do centra letoviska 3 kilometry, na pláž 300m, letiště 40km.
Ubytování
Hotel nabízí ubytování v prostorných a moderně zařízených apartmánech.
Vybavení a služby
Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem v obývacím pokoji s jídelním stolem a židlemi. Koupelna je se sprchovým koutem, fénem a toaletou. Dalším vybavením je klimatizace, satelitní televize, balkon, trezor a WiFi internet za poplatek.
Sport a zábava
Jak u hotelu, tak na pláži je velký výběr sportovního vyžití pro děti i dospělé.
Děti
Hotel je v blízkosti největšího bulharského aquaparku v nedalekém Nesebaru. Na pláži pestrá nabídka vodních sportů.
Výhody a nevýhody
Bohaté sportovní a zábavné vyžití v letovisku blízko velkého aquaparku. V klidnější části rušného letoviska. Blízké i vzdálenější okolí lze objevovat na vypůjčeném kole, v autě nebo využít místní dopravu.
Tip
Vhodný pro rodiny s dětmi.

Invia a hotel Palazzo

invia

Hotel Palazzo můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Bulharsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Palazzo

Hotel Palazzo na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Bulharsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Palazzo.

Palazzo Bulharsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Palazzo Bulharsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Palazzo

Pokud pojedete do Palazzo v termínu od 9.9.2020 do 16.9.2020 dovolená Vás vyjde na 10 590 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Ostrava
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Bulharsko, Slunečné Pobřeží

Bulharsko má 7,5 milionu obyvatel. Poměrně velká část z nich žije v hlavním městě Sofie. Úředním jazykem je bulharština, která se však vlivem sousedních jazyků poměrně dost vzdálila slovanskému typu. Domluvit se světovými jazyky bývá obtížnější, uspějete nejspíše s ruštinou. V náboženském složení obyvatelstva převládají pravoslavní. Bulhaři jsou velmi temperamentní a pohostinní, při nejrůznějších příležitostech se obdarovávají květinami a i mezi neznámými lidmi je značně rozšířené tykání. Specifikem v bulharské komunikaci je přikyvování na znamení nesouhlasu a zavrtění hlavy na souhlas. Mnohdy se Bulhaři snaží přizpůsobit zvyklostem cizinců a užívají tato gesta v opačném významu, než je v Bulharsku obvyklé – snadno tak může dojít k nedorozumění. Při cestě do Bulharska se není třeba obávat žádných zvláštních rizik.

Přečtěte si více informací o destinaci: Bulharsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2021 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Palazzo tripadvisor, Palazzo recenze, Palazzo invia hotel george 24, George přihlášení , ulozto_cz , stahování z youtube / stahuj
Vyhledejte si termín a cenu u