dovolená chcinapláž logo

Smartline Meridian Hotel hotel, Bulharsko Slunečné Pobřeží , last minute dovolená léto 2021 Invia

Pohodová dovolená za super cenu.

Smartline Meridian Hotel
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard a dvoulůžkové pokoje Lux možností jedné nebo dvou přistýlek, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, kabelová TV, minibar, telefon s přímou volbou, klimatizace a balkon. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek, který se hradí na recepci.
Poloha
Moderní hotel se nachází v blízkosti centra Slunečného pobřeží, cca 200 m od pláže. Do historického města Nesebar, které je vzdáleno cca 4 km se pohodlně dostanete turistickým vláčkem, pravidelnou místní dopravou nebo příjemnou procházkou. Hotel byl postaven v roce 2005, poslední rekonstrukce hotelu proběhla v roce 2013.
Vybavení
Vstupní hala s 24-hod. recepcí, trezor na recepci za poplatek, hlavní panoramatická restaurace, venkovní bazén s částí pro děti, lobby bar, bar u bazénu, pizzerie, irská hospoda, fitness, SPA centrum, směnárna, výtah, internetový klub, wi-fi na recepci, minimarket a kadeřnictví, prádelna, lékařská služba, obchod se suvenýry, malé hřiště, směnárna.
Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj standard: 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí. Dvoulůžkový pokoj lux: 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí.
Stravování
POLOPENZE – snídaně a večeře v formou bufetu v hotelové panoramatické restauraci nebo ALL INCLUSIVE. Program ALL INCLUSIVE – snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, oběd (12:30-15:00) v prostoru kolem bazénu včetně čerstvých salátů, hranolek. polévka, gril, pizza, těstoviny, omáčky a dresinky, ovoce a sladkosti. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje během oběda, včetně černé kávy, čaje a minerální vody. Zmrzlina a občerstvení u bazénu (15:00-18:00). neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, včetně černé kávy, čaje a minerální vody v hlavní restauraci a prostoru kolem bazénu (11:00-23:00). Volný vstup do hřiště, tradiční bulharské kuchyně v hlavní restauraci jednou týdně, tematické večery – dvakrát týdně. Taneční večery pořádané dvakrát týdně po večeři. Během tance nabídka speciálně vybraných vín za příplatek. Denní sportovní animace pro děti i dospělé, lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma pro předplatitele All Inclusive. Všechny nápoje podávané mimo výše uvedené hodiny a místa jsou za poplatek, stejně tak všechny importované alkoholické a nealkoholické nápoje jsou placené.
GPS souřadnice ubytování
42.684443 27.707224
Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 60 min.
Doprava
Letecká společnost Bulgarian Air Charter a Smartwings. Typ letadla Boeing 737-800, MD82 a A 320-200. Povolená hmotnost zavazadla max. 20 kg na cestujícího včetně dětí do 2 let a 6 kg kabinové příruční zavazadlo.
Trasa dopravy dle odletového místa: Praha-Burgas-Praha, Brno-Burgas-Brno, Ostrava-Burgas-Ostrava.
Předpokládaný letový řád
• Praha • neděle: linka BUC 7446/5, Praha 19:50 – 22:50 Burgas 18:00 – 19:00 Praha, čtvrtek BUC 4246/5 Praha 20:10 – 23:20 Burgas 18:10 – 19:20 Praha. Časy LT. • Brno • čtvrtek: linka BUC 4312/1, Brno 11:40 – 14:40 Burgas 09:50 – 10:50 Brno, neděle: QS 1482/3 Brno 06:25 – 09:15 Burgas 10:05 – 11:05 Brno. Časy LT. • Ostrava • čtvrtek: linka BUC 4380/79, Ostrava 19:50 – 22:50 Burgas 18:00 – 19:00 Ostrava. Časy LT.
Informace k dětské ceně
Dítě nesmí dosáhnout uvedeného věku v době návratu do ČR. Např. přistýlka dítě 2-12 let – cena platí pro dítě ve věku 2-11,99 let, tzn. dítě nesmí dovršit 12ti let v době návratu.

Invia a hotel Smartline Meridian Hotel

invia

Hotel Smartline Meridian Hotel můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Bulharsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Smartline Meridian Hotel

Hotel Smartline Meridian Hotel na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Bulharsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Smartline Meridian Hotel.

Smartline Meridian Hotel Bulharsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Smartline Meridian Hotel Bulharsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Smartline Meridian Hotel

Pokud pojedete do Smartline Meridian Hotel v termínu od 13.6.2020 do 17.6.2020 dovolená Vás vyjde na 8 490 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Polopenze

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Bulharsko, Slunečné Pobřeží

Bulharsko má 7,5 milionu obyvatel. Poměrně velká část z nich žije v hlavním městě Sofie. Úředním jazykem je bulharština, která se však vlivem sousedních jazyků poměrně dost vzdálila slovanskému typu. Domluvit se světovými jazyky bývá obtížnější, uspějete nejspíše s ruštinou. V náboženském složení obyvatelstva převládají pravoslavní. Bulhaři jsou velmi temperamentní a pohostinní, při nejrůznějších příležitostech se obdarovávají květinami a i mezi neznámými lidmi je značně rozšířené tykání. Specifikem v bulharské komunikaci je přikyvování na znamení nesouhlasu a zavrtění hlavy na souhlas. Mnohdy se Bulhaři snaží přizpůsobit zvyklostem cizinců a užívají tato gesta v opačném významu, než je v Bulharsku obvyklé – snadno tak může dojít k nedorozumění. Při cestě do Bulharska se není třeba obávat žádných zvláštních rizik.

Přečtěte si více informací o destinaci: Bulharsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2021 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Smartline Meridian Hotel tripadvisor, Smartline Meridian Hotel recenze, Smartline Meridian Hotel invia hotel george 24, George přihlášení , ulozto_cz , stahování z youtube / stahuj
Vyhledejte si termín a cenu u