dovolená chcinapláž logo

Sol Marina Palace hotel, Bulharsko Nessebar , last minute dovolená léto 2021 Invia

Pohodová dovolená v hotelu Sol Marina Palace za super cenu od Invia.

Sol Marina Palace
Poloha a popis
Sol Marina Palace je krásný 5* hotel, který se nachází v letovisku Nessebar v těsné blízkosti starého města. Od pláže je hotel vzdálený cca 300 m. V okolí hotelu naleznete obchůdky, bary a restaurace, Hotel je díky své poloze velmi dobrou volbou pro relaxaci, ale i pro aktivní dovolenou. Mezinárodní letiště Burgas se nachází cca 26 km od hotelu. Centrum města Nessebar je vzdálené cca 500 m. Centrum oblíbeného a rušnějšího letoviska Slunečné pobřeží je vzdálené cca 5,5 km.
Vybavení hotelu
Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, hlavní restaurací, bary, 2 konferenčními místnostmi, Wi-Fi připojením ve veřejných prostorech, prádelnou, spa centrem, střešním bazénem s oddělenou částí pro děti, fitness, saunou, parkovištěm.
Vybavení pokoje
Dvoulůžkové pokoje mají rozlohu 34 m2, jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, telefonem, minibarem (za poplatek). trezorem (za poplatek), klimatizací a balkonem.
Stravování
All inclusive light zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní pivo, víno a nealkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťávy a některé importované nápoje jsou za poplatek.

Snídaně (07:30-10:00)
Oběd (12:30-14:30)
Svačina (10:00-12:30, 14:30-18:30)
Večeře (18:30-21:00)

Bar u bazénu – (10.30-17:00) – nealkoholické nápoje, káva, čaj a pivo, nachází se na sluneční terase u bazénu,

Sky Bar – (09:00-01:00) -není zahrnut do programu all inclusive, nachází se na střeše hotelu a nabízí tak krásný panoramatický výhled na okolí.

Změna složení i časů all inclusive vyhrazena – dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis
Pláž je vzdálená cca 300 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.
Pro děti
Dětský bazén, dětská postýlka (zdarma, na vyžádání).
Služby v ceně
Lehátka a slunečníky u bazénu, fitness, stolní tenis, kulečník, šipky, Wi-Fi připojení v lobby.
Služby za poplatek
Trezor, minibar, prádelna, masáže, sauna, lehátka a slunečníky na pláži, spa centrum.

Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Sol Marina Palace

invia

Hotel Sol Marina Palace můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Bulharsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Sol Marina Palace

Hotel Sol Marina Palace na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Bulharsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Sol Marina Palace.

Sol Marina Palace Bulharsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Sol Marina Palace Bulharsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Sol Marina Palace

Pokud pojedete do Sol Marina Palace v termínu od 13.6.2020 do 17.6.2020 dovolená Vás vyjde na 9 790 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Bulharsko, Nessebar

Bulharsko má 7,5 milionu obyvatel. Poměrně velká část z nich žije v hlavním městě Sofie. Úředním jazykem je bulharština, která se však vlivem sousedních jazyků poměrně dost vzdálila slovanskému typu. Domluvit se světovými jazyky bývá obtížnější, uspějete nejspíše s ruštinou. V náboženském složení obyvatelstva převládají pravoslavní. Bulhaři jsou velmi temperamentní a pohostinní, při nejrůznějších příležitostech se obdarovávají květinami a i mezi neznámými lidmi je značně rozšířené tykání. Specifikem v bulharské komunikaci je přikyvování na znamení nesouhlasu a zavrtění hlavy na souhlas. Mnohdy se Bulhaři snaží přizpůsobit zvyklostem cizinců a užívají tato gesta v opačném významu, než je v Bulharsku obvyklé – snadno tak může dojít k nedorozumění. Při cestě do Bulharska se není třeba obávat žádných zvláštních rizik.

Přečtěte si více informací o destinaci: Bulharsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2021 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Sol Marina Palace tripadvisor, Sol Marina Palace recenze, Sol Marina Palace invia hotel george 24, George přihlášení , ulozto_cz , stahování z youtube / stahuj
Vyhledejte si termín a cenu u