dovolená chcinapláž logo

Invia: Sun Palace hotel, Bulharsko Slunečné Pobřeží , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Sun Palace za super cenu od Invia.

Sun Palace
Popis
Velmi hezký hotel s dobrými službami, doporučujeme pro rušnější dovolenou plnou zábavy.
Poloha
Hotel se nachází v samotném centru vyhlášeného letoviska, jen 100 metrů od pláže, v blízkosti hotelu se nachází obchody, banky, restaurace, bary a kluby.
Vzdálenosti
Vzdálenost od letiště: 27 km
Vzdálenost od pláže: 150 metrů
Vzdálenost od nákupních možností: přímo u hotelu
Ubytování
TV/SAT, klimatizace, telefon, chladnička, WC, sprcha, balkón s letním nábytkem
Vybavení a služby
Restaurace s venkovní terasou, lobby bar, barbecue bar, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, bar u bazénu (za poplatek), dětské hřiště s animátory, krytý bazén, stolní tenis, sauna, fitness, masáže, lékařská služba, kadeřnický a kosmetický salón, konferenční sál, trezor, internetový koutek, obchod, lékárna, směnárna, parkování.

Služby v rámci all inclusive: venkovní bazén, krytý bazén, dětské hřiště, fitness, sauna, animační programy několikrát týdně (vodní gymnastika, vodní pólo, dětská diskotéka, karaoke aj.)

Služby za příplatek (nad rámec all inclusive): bar u bazénu, turecká lázeň, kosmetický salón, kadeřnictví, lékařská služba, směnárna, trezor, obchod, obchod se suvenýry, internetový koutek, půjčovna aut

Invia a hotel Sun Palace

invia

Hotel Sun Palace můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Bulharsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Sun Palace

Hotel Sun Palace na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Bulharsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Sun Palace.

Sun Palace Bulharsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Sun Palace Bulharsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Sun Palace

Pokud pojedete do Sun Palace v termínu od 10.9.2020 do 17.9.2020 dovolená Vás vyjde na 10 490 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Bulharsko, Slunečné Pobřeží

Bulharsko má 7,5 milionu obyvatel. Poměrně velká část z nich žije v hlavním městě Sofie. Úředním jazykem je bulharština, která se však vlivem sousedních jazyků poměrně dost vzdálila slovanskému typu. Domluvit se světovými jazyky bývá obtížnější, uspějete nejspíše s ruštinou. V náboženském složení obyvatelstva převládají pravoslavní. Bulhaři jsou velmi temperamentní a pohostinní, při nejrůznějších příležitostech se obdarovávají květinami a i mezi neznámými lidmi je značně rozšířené tykání. Specifikem v bulharské komunikaci je přikyvování na znamení nesouhlasu a zavrtění hlavy na souhlas. Mnohdy se Bulhaři snaží přizpůsobit zvyklostem cizinců a užívají tato gesta v opačném významu, než je v Bulharsku obvyklé – snadno tak může dojít k nedorozumění. Při cestě do Bulharska se není třeba obávat žádných zvláštních rizik.

Přečtěte si více informací o destinaci: Bulharsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Sun Palace recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro