dovolená chcinapláž logo

Tishina hotel, Bulharsko Primorsko , last minute dovolená léto 2021 Invia

Pohodová dovolená v hotelu Tishina za super cenu od Invia.

Tishina
Popis
Primorsko je menší a velmi oblíbené letovisko v jihovýchodním Bulharsku leží 22 km
jižně od Sozopolu a 50 km od Burgasu. Většina ubytovacích kapacit leží v nové části letoviska, která navazuje na staré centrum. Jejich výhodou je dobrá dostupnost k jedné ze dvou dlouhých písečných pláží s pozvolným vstupem do moře. Za severní pláží je přírodní rezervace, která chrání místní písečné duny. Primorsko je vyhledávané především českými a slovenskými turisty, proto zde najdete i české informační turistické centrum a v některých restauracích můžete dostat jídelní lístek v češtině. K dispozici jsou také obchody, restaurace, bary diskotéky, největší atrakcí v letovisku je velký aquapark Aqua Planet.

Poloha: Hotel Tishina se nachází v krásné zahradě v blízkosti centra Primorska, kde naleznete spoustu nákupních a zábavních možností. Nejbližší severní pláž s jemným pískem a s pozvolným vstupem do moře je ve vzdálenosti 200 m od hotelu; 450 m od hotelu se nachází jižní pláž. Pobyt v hotelu Tishina doporučujeme středně náročným klientům a rodinám s dětmi.

Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
sociální zařízení (WC, sprcha)
TV, lednice, klimatizace
balkon nebo terasa

Vybavení: vstupní hala s recepcí, lobby bar
trezor na recepci za poplatek 3 €/den
Wi-Fi ve společných prostorách zdarma
restaurace s terasou, bar, bar u bazénu
bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)
dětské hřiště
za poplatek: kulečník, stolní tenis, vodní sporty na pláži

Strava
All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů (10:00–22:00).
Zájezd zahrnuje
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek! Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami. Cena zahrnuje:, letenku Brno – Burgas – Brno vč. všech poplatků, letenku Ostrava – Burgas – Ostrava vč. všech poplatků, letenku Praha – Burgas – Praha vč. všech poplatků, transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět, ubytování, all inclusive služby, služby delegáta v místě pobytu
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění – informace o pojištění, fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu, volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy, stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Invia a hotel Tishina

invia

Hotel Tishina můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Bulharsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Tishina

Hotel Tishina na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Bulharsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Tishina.

Tishina Bulharsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Tishina Bulharsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Tishina

Pokud pojedete do Tishina v termínu od 13.6.2021 do 17.6.2021 dovolená Vás vyjde na 10 571 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Lokalita

Bulharsko, Primorsko

Bulharsko má 7,5 milionu obyvatel. Poměrně velká část z nich žije v hlavním městě Sofie. Úředním jazykem je bulharština, která se však vlivem sousedních jazyků poměrně dost vzdálila slovanskému typu. Domluvit se světovými jazyky bývá obtížnější, uspějete nejspíše s ruštinou. V náboženském složení obyvatelstva převládají pravoslavní. Bulhaři jsou velmi temperamentní a pohostinní, při nejrůznějších příležitostech se obdarovávají květinami a i mezi neznámými lidmi je značně rozšířené tykání. Specifikem v bulharské komunikaci je přikyvování na znamení nesouhlasu a zavrtění hlavy na souhlas. Mnohdy se Bulhaři snaží přizpůsobit zvyklostem cizinců a užívají tato gesta v opačném významu, než je v Bulharsku obvyklé – snadno tak může dojít k nedorozumění. Při cestě do Bulharska se není třeba obávat žádných zvláštních rizik.

Přečtěte si více informací o destinaci: Bulharsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2021 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Tishina tripadvisor, Tishina recenze, Tishina invia hotel george 24, George přihlášení , ulozto_cz , stahování z youtube / stahuj
Vyhledejte si termín a cenu u