dovolená chcinapláž logo

Invia: HOTEL LA ROCHE hotel, Černá Hora Tivatská riviéra (Boka Kotorska) , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu HOTEL LA ROCHE za super cenu od Invia.

HOTEL LA ROCHE
Poloha

La Roche je 5hvězdičkový rekreační hotel v Tivatu, který se nachází u Jaderského moře.

Boutique hotel s 9 krásnými pokoji se nachází na pobřeží, pouhé 3 kilometry od mezinárodního letiště a v docházkové vzdálenosti od luxusní části Tivatu – Porto Montenegro. S krásným výhledem na záliv Boka a nejúžasnějším západem slunce je pobyt v La Roche přizpůsoben potřebám hosta.

Vybavení
Pokoje – popis

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na hory (Prestige): cca 34m2, klimatizace, WiFi, TV/SAT, sprcha nebo vana/WC, manželská postel
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře (Prestige): cca 36m2, viz pokoj s výhledem na hory, navíc možnost přistýlky nebo dětské postýlky (na vyžádání)
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s výhledem na moře (Deluxe): cca 42m2, viz pokoj s výhledem na hory, navíc možnost přistýlky nebo dětské postýlky (na vyžádání)
SUITE Premium Sea View: cca 62m2, oddělené ložnice, max 4 dospělé osoby, viz pokoj s výhledem na hory, navíc možnost pčistýlky nebo dětské postýlky (na vyžádání)
SUITE Deluxe sea View: cca 73m2, oddělené ložnice max 4 dospělé osoby, viz pokoj s výhledem na hory, navíc možnost pčistýlky nebo dětské postýlky (na vyžádání)

Pokoje – maximální obsazenost
Zábava

Za poplatek 

Stravování
Pláž
Sportovní nabídka
Děti
All inclusive
Web

LAROCHEHOTEL.ME

Handicap
Internet

Wi-Fi v celém areálu zdarma 

Poznámka

Invia a hotel HOTEL LA ROCHE

invia

Hotel HOTEL LA ROCHE můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Černá Hora. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: HOTEL LA ROCHE

Hotel HOTEL LA ROCHE na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Černá Hora, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište HOTEL LA ROCHE.

HOTEL LA ROCHE Černá Hora a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište HOTEL LA ROCHE Černá Hora a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu HOTEL LA ROCHE

Pokud pojedete do HOTEL LA ROCHE v termínu od 1.10.2023 do 8.10.2023 dovolená Vás vyjde na 26 290 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Snídaně

Lokalita

Černá Hora, Tivatská riviéra (Boka Kotorska)

Černá Hora, nejmladší stát Evropy, jež vznikl 3. června 2006, je velmi atraktivní a hlavně neokoukanou oblastí, kde se ještě naplno nerozvinul turistický ruch. Je načase poznat nové krajiny, proto hurá do Černé Hory!
Republika Černá Hora o rozloze 13 812 km2 se rozprostírá na jihozápadě Balkánského poloostrova a nechává se omývat Jaderským mořem. Sousedí s Bosnou a Hercegovinou, Chorvatskem, Albánií a Srbskem.

Přečtěte si více informací o destinaci: Černá Hora

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, HOTEL LA ROCHE recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro