dovolená chcinapláž logo

Invia: Korali hotel, Barská Riviéra Černá Hora , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Korali za super cenu od Invia.

Korali
Popis
Sutomore přísluší do Barské riviéry, která se v délce 46 km rozprostírá podél členitého pobřeží Jadranu od Petrovace po Ulcinj. Tato riviéra má 9 km písečných a oblázkových pláží, Sutomore patří mezi její nejoblíbenější střediska. Je sevřeno pohořím Rumije, obklopeno citrusovými a olivovými háji, chráněno před nepříznivými klimatickými vlivy vnitrozemí. Proslavila ho 1300 m dlouhá písčito-oblázková pláž, která je ohraničena na severu návrším Golo Bodo s pozůstatky turecké pevnosti Haj-Nekaj a na jihu výběžkem Ratac s torzem benediktinského kláštera. Počínající vliv orientu v jinak převážně pravoslavné Černé Hoře je pro tuto oblast typický. V Sutomore je i železniční stanice na trati Bělehrad-Bar. Bar je významným přístavem a spojnicí s jihoitalským Bari. Vzdálenost Sutomore od Baru je asi 5 km, od Petrovace asi 30 km.
Ubytování
Hotelový komplex KORALI** je položen uprostřed krásné sutomorské pláže, dlouhé asi 1300 m. Tyrkysově modré moře, zlatavá písčito-oblázková pláž a mohutné hustě zalesněné pohoří v pozadí vytvářejí ideální prostředí pro příjemně strávenou dovolenou. Komplex KORALI se skládá ze čtyř pavilónů (A-D) a centrální restaurace se dvěma terasami. K výbavě patří kavárna, bar, TV-místnost v prostoru hlavní recepce, sejf. Pláž je přímo před komplexem, na pláži je možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. Podél pláže se nacházejí letní restaurace s občerstvením za příznivé ceny, nedaleko je tobogán.

Ho. 1/2 blk. 2-lůžkový jednoduše zařízený pokoj, sprcha, WC, balkón
Ho. 1/2+1 blk. 2-lůžkový jednoduše zařízený pokoj, sprcha, WC, balkón, možnost jedné přistýlky

Další informace
Účastníci s vlastní dopravou zahajují pobyt vždy v sobotu po 12. hodině, ukončí pobyt též v sobotu do 10 hodin
FAKULTATIVNÍ SLUŽBY: výlety (Cetinje – Lovčen 25 €, Skadarské jezero 27 €, Albánie – Skadar 25 €, Boka Kotorska 23 €, Dubrovník 25 €, Monastir Ostrog 16 €)

Invia a hotel Korali

invia

Hotel Korali můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Černá Hora. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Korali

Hotel Korali na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Černá Hora, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Korali.

Korali Černá Hora a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Korali Černá Hora a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Korali

Pokud pojedete do Korali v termínu od 11.9.2021 do 18.9.2021 dovolená Vás vyjde na 12 751 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Brno
Strava: Polopenze

Lokalita

Černá Hora, Barská Riviéra

Černá Hora, nejmladší stát Evropy, jež vznikl 3. června 2006, je velmi atraktivní a hlavně neokoukanou oblastí, kde se ještě naplno nerozvinul turistický ruch. Je načase poznat nové krajiny, proto hurá do Černé Hory!
Republika Černá Hora o rozloze 13 812 km2 se rozprostírá na jihozápadě Balkánského poloostrova a nechává se omývat Jaderským mořem. Sousedí s Bosnou a Hercegovinou, Chorvatskem, Albánií a Srbskem.

Přečtěte si více informací o destinaci: Černá Hora

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Korali recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro