dovolená chcinapláž logo

Invia: Zlatibor Club hotel, Barská Riviéra Černá Hora , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Zlatibor Club za super cenu od Invia.

Zlatibor Club
Proč právě sem
Skvělá poloha pro podnikání výletůBlízko centra městaJedna z nejkrásnějších zátok v Černé Hoře
Poloha
Oblíbený hotel Zlatibor je vyhledávaný díky výhodné pozici. Z hotelu je krásný panoramatický výhled na okolní hory, pláže a Jaderské moře. Nedaleko hotelu se nachází hlavní promenáda, která vede podél nádherné pláže. Na promenádě naleznete restaurace, bary, obchůdky a sportovní vyžití. Mezinárodní letiště v Podgorici je vzdáleno 45 minut.
Ubytování
Klimatizované 2-4lůžkové pokoje s balkónem, vlastní soc. zařízení, TV, chladnička, sejf. Dětská postýlka na vyžádání. Některé pokoje výhledem na moře.
Stravování
Plná penze – snídaně, oběd a večeře formou bufetu.
Pláž
Krásná písečně-oblázková pláž vzdálená cca 300 m od hotelu, lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek), sprchy se sladkou vodou jsou na pláži. Nedaleko se také nachází nádherná Kraljičina pláž, kterou můžete navštívit lodí, cesta trvá pouze několik minut a lodní taxi jezdí nepřetržitě celý den.
Slevy pro děti
dítě do 12 let na přistýlce – ubytování ZDARMA.
Cena zahrnuje
Letecká doprava: 7/14x ubytování, 7/14x plnou penzi, pobytovou taxu, letenku včetně všech leteckých poplatků, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb., služby zástupce CK.

Autokarová doprava: 7/14x ubytování, 7/14x plnou penzi, pobytovou taxu, dopravu luxusním autokarem, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.,služby zástupce CK.

Vlastní doprava: ubytování a plnou penzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu, služby zástupce CK.

Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Invia a hotel Zlatibor Club

invia

Hotel Zlatibor Club můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Černá Hora. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Zlatibor Club

Hotel Zlatibor Club na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Černá Hora, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Zlatibor Club.

Zlatibor Club Černá Hora a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Zlatibor Club Černá Hora a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Zlatibor Club

Pokud pojedete do Zlatibor Club v termínu od 13.6.2020 do 20.6.2020 dovolená Vás vyjde na 10 790 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Plná penze

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Černá Hora, Barská Riviéra

Černá Hora, nejmladší stát Evropy, jež vznikl 3. června 2006, je velmi atraktivní a hlavně neokoukanou oblastí, kde se ještě naplno nerozvinul turistický ruch. Je načase poznat nové krajiny, proto hurá do Černé Hory!
Republika Černá Hora o rozloze 13 812 km2 se rozprostírá na jihozápadě Balkánského poloostrova a nechává se omývat Jaderským mořem. Sousedí s Bosnou a Hercegovinou, Chorvatskem, Albánií a Srbskem.

Přečtěte si více informací o destinaci: Černá Hora

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Zlatibor Club recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro