dovolená chcinapláž logo

Invia: Falkensteiner Park Punat hotel, Chorvatsko Punat , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Falkensteiner Park Punat za super cenu od Invia.

Falkensteiner Park Punat
Poloha

Na ostrově Krk v místě zvaném Punat, přímo u přístavu a promenády s obchody, bary a kavárnami, která spojuje téměř celé město. Restaurace a obchod s potravinami cca 150 m, banka a bankomat cca 200 m, autobusová zastávka cca 200 m. Přejezd mostu na ostrov Krk se platí pouze v jednom směru (při vjezdu) – cca 40 HRK/auto.

Vybavení

194 pokojů (2 propojené budovy, výtah), recepce/směnárna, lobby, restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén, tobogán, lehátka a slunečníky v zahradě u bazénu zdarma, parkování

Pokoje
Zábava

Večerní animační programy (občasně živá hudba, soutěže).

Stravování

Polopenze plus, možnost dokoupit plnou penzi plus (cena na vyžádaní v CK).

Pláž

Pláž zpevněná betonovými platy lákajícími k opalování cca 350 m. Na pláži vytvořeny pohodlné vstupy do moře pro děti i seniory, sprchy, bary a kavárny. Lehátka a slunečníky za poplatek. Cca 1 km od hotelu (cca 15 min chůze) krásná oblázkovo-kamenitá pláž s pozvolným vstupem do moře.

Program all inclusive
Pro děti
Internet

Zdarma: Wi-fi v celém areálu hotelu a na pokojích.

Maximální obsazenost
Doba transferu
Základní cena zahrnuje

Invia a hotel Falkensteiner Park Punat

invia

Hotel Falkensteiner Park Punat můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Chorvatsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Falkensteiner Park Punat

Hotel Falkensteiner Park Punat na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Chorvatsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Falkensteiner Park Punat.

Falkensteiner Park Punat Chorvatsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Falkensteiner Park Punat Chorvatsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Falkensteiner Park Punat

Pokud pojedete do Falkensteiner Park Punat v termínu od do dovolená Vás vyjde na 12 290 Kč.

Doprava:
Letiště:
Strava:

Lokalita

Chorvatsko, Punat

Chorvatsko (starší název Charvátsko) je nástupnický stát bývalé Jugoslávie, který se geograficky nachází na pomezí střední a jihovýchodní Evropy. Hlavním městem je Záhřeb. Celé Jadranské pobřeží s četnými ostrovy je velmi lákavé – města Rijeka, Split, Zadar, Makarska a další, dále ve vnitrozemí Plitvická jezera – soustava jezer ve vápencové krajině. Chorvatsko je pro Čechy jedna z nejnavštěvovanějších zemí.
V Chorvatsku doporučujeme navštívit také Ostrov Pag

Přečtěte si více informací o destinaci: Chorvatsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Falkensteiner Park Punat recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro