dovolená chcinapláž logo

Invia: Hotel Hvar Places by Valamar (ex. Hotel Lavanda) hotel, Chorvatsko Makarska , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Hotel Hvar Places by Valamar (ex. Hotel Lavanda) za super cenu od Invia.

Hotel Hvar Places by Valamar (ex. Hotel Lavanda)
Středisko

Stari Grad – ostrov Hvar

Poloha

Komplex hlavní budovy leží přímo na plážové promenádě, pouze 50 m od moře a cca 1 km od centra městečka.

Pláž

Oblázková pláž, proložená kamenitými a betonovými platy, je vzdálená cca 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

Recepce, trezor, restaurace, bar, terasa na slunění s bazénem, bazén pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Parkování zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje typ S a větší dvoulůžkové pokoje typ M. Všechny pokoje mají balkon, klimatizaci, TV/sat., Wi-Fi připojení, trezor, sprcha/vana, telefon, fén na vlasy. Dětská postýlka je možná u dvoulůžkového pokoje typu M na vyžádání a za připlatek.

Stravování

Polopenze. Snidaně formou bufetu. V případě večeří obdrží klient náramek s kreditem 25 EUR / den, které může čerpat v hotelových restauracích, barech, nebo u bazénu. Nevyužitá částka se přenáší na další den pobytu. V případě, že klient během pobytu nevyčerpá celou částku na den, nemá na konci pobytu nárok na vrácení rozdílu. V případě, že klient kredit přečerpá, může nadále využívat náramek a rozdíl, který bude nad rámec doplatí při odjezdu na recepci.

Sport a zábava

Hotel nabízí “stay fit” program, aqua aerobik, zumbu a mini golf. Za příplatek tenisové kurty, plážový volejbal, basketbal, potápění a vodní sporty.

Informace

Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Invia a hotel Hotel Hvar Places by Valamar (ex. Hotel Lavanda)

invia

Hotel Hotel Hvar Places by Valamar (ex. Hotel Lavanda) můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Chorvatsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Hotel Hvar Places by Valamar (ex. Hotel Lavanda)

Hotel Hotel Hvar Places by Valamar (ex. Hotel Lavanda) na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Chorvatsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Hotel Hvar Places by Valamar (ex. Hotel Lavanda).

Hotel Hvar Places by Valamar (ex. Hotel Lavanda) Chorvatsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Hotel Hvar Places by Valamar (ex. Hotel Lavanda) Chorvatsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Hotel Hvar Places by Valamar (ex. Hotel Lavanda)

Pokud pojedete do Hotel Hvar Places by Valamar (ex. Hotel Lavanda) v termínu od do dovolená Vás vyjde na 7 920 Kč.

Doprava:
Letiště:
Strava:

Lokalita

Chorvatsko, Makarska

Chorvatsko (starší název Charvátsko) je nástupnický stát bývalé Jugoslávie, který se geograficky nachází na pomezí střední a jihovýchodní Evropy. Hlavním městem je Záhřeb. Celé Jadranské pobřeží s četnými ostrovy je velmi lákavé – města Rijeka, Split, Zadar, Makarska a další, dále ve vnitrozemí Plitvická jezera – soustava jezer ve vápencové krajině. Chorvatsko je pro Čechy jedna z nejnavštěvovanějších zemí.
V Chorvatsku doporučujeme navštívit také Ostrov Pag

Přečtěte si více informací o destinaci: Chorvatsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Hotel Hvar Places by Valamar (ex. Hotel Lavanda) recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro