dovolená chcinapláž logo

Invia: HOTEL LAGUNA hotel, Chorvatsko Chorvatsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu HOTEL LAGUNA za super cenu od Invia.

HOTEL LAGUNA
Středisko

Záhřeb.

Poloha

Hotel Laguna se nachází ve městě Záhřeb v klidné části. Je strategicky umístěn pouhých 10 minut od centra v blízkosti basketbalového centra Dražen Petrovič a sportovní haly Dom Sportova. V okolí hotelu se nachází například Technické muzeum Nikola Tesla nebo muzeum Mimara.

Vybavení

Restaurace, konferenční místnosti, kavárna, obchod se suvenýry, kadeřnictví, kosmetický salon, půjčovna aut, noční klub, Wi-Fi v celém objektu, parkoviště.

Ubytování

Dvoulůžkový Superior
Jednolůžkový Superior

Pokoje nabízí TV, klimatizaci, vlastní koupelnu.

Stravování

Snídaně. Za příplatek možnost polopenze.

Informace

Check in: od 14:00 
Check out: do 12:00
Pobytová taxa: 1,65 €/ osoba/ den

Invia a hotel HOTEL LAGUNA

invia

Hotel HOTEL LAGUNA můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Chorvatsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: HOTEL LAGUNA

Hotel HOTEL LAGUNA na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Chorvatsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište HOTEL LAGUNA.

HOTEL LAGUNA Chorvatsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište HOTEL LAGUNA Chorvatsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu HOTEL LAGUNA

Pokud pojedete do HOTEL LAGUNA v termínu od do dovolená Vás vyjde na 2 280 Kč.

Doprava:
Letiště:
Strava:

Lokalita

Chorvatsko, Chorvatsko

Chorvatsko (starší název Charvátsko) je nástupnický stát bývalé Jugoslávie, který se geograficky nachází na pomezí střední a jihovýchodní Evropy. Hlavním městem je Záhřeb. Celé Jadranské pobřeží s četnými ostrovy je velmi lákavé – města Rijeka, Split, Zadar, Makarska a další, dále ve vnitrozemí Plitvická jezera – soustava jezer ve vápencové krajině. Chorvatsko je pro Čechy jedna z nejnavštěvovanějších zemí.
V Chorvatsku doporučujeme navštívit také Ostrov Pag

Přečtěte si více informací o destinaci: Chorvatsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, HOTEL LAGUNA recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro