dovolená chcinapláž logo

Invia: Hvar Places hotel by Valamar hotel, Chorvatsko Jelsa , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Hvar Places hotel by Valamar za super cenu od Invia.

Hvar Places hotel by Valamar
Poloha

Hotel se nachází na klidném místě jenom cca 800 m od centra Stari Grad, které je dostupné lodí cca 5 minut. Přímo u oblázkové pláže s betovovými platy a čistě průzračným mořem.

Vybavení

Hotel se skládá z hlavní budovy a depandancí, v hotelové budově je k dispozicii recepce, aperitiv bar, restaurace, připojení na wi-fi, hotelová terasa, trezor, výtah, parkoviště. Hostům je k dispozici venkovní bazén, bar u bazénu, tenisová a basketbalové hřiště, možnost zapůjčit kola. 

Pokoje
Zábava

v centru Stari Grad

Stravování

Polopenze – vždy snídaně a dále oběd nebo večeře formou bufetu. V případě nevyčerpání kredit ve výši 25 EUR/den na útratu v hotelové restauraci nebo v hotelových barech. 

Pláž

Oblázková pláž s kameny a betonovými platy cca 100 m od hotela, lehátka a slunečníky za poplatek.

Program all inclusive
Pro děti
Internet

WI-FI (u bazénu a lobby baru ZDARMA)

Maximální obsazenost
Doba transferu
Základní cena zahrnuje

Invia a hotel Hvar Places hotel by Valamar

invia

Hotel Hvar Places hotel by Valamar můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Chorvatsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Hvar Places hotel by Valamar

Hotel Hvar Places hotel by Valamar na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Chorvatsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Hvar Places hotel by Valamar.

Hvar Places hotel by Valamar Chorvatsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Hvar Places hotel by Valamar Chorvatsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Hvar Places hotel by Valamar

Pokud pojedete do Hvar Places hotel by Valamar v termínu od do dovolená Vás vyjde na 12 690 Kč.

Doprava:
Letiště:
Strava:

Lokalita

Chorvatsko, Jelsa

Chorvatsko (starší název Charvátsko) je nástupnický stát bývalé Jugoslávie, který se geograficky nachází na pomezí střední a jihovýchodní Evropy. Hlavním městem je Záhřeb. Celé Jadranské pobřeží s četnými ostrovy je velmi lákavé – města Rijeka, Split, Zadar, Makarska a další, dále ve vnitrozemí Plitvická jezera – soustava jezer ve vápencové krajině. Chorvatsko je pro Čechy jedna z nejnavštěvovanějších zemí.
V Chorvatsku doporučujeme navštívit také Ostrov Pag

Přečtěte si více informací o destinaci: Chorvatsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Hvar Places hotel by Valamar recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro