dovolená chcinapláž logo

Invia: Pavilony Villas Rubin hotel, Chorvatsko Istrie , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Pavilony Villas Rubin za super cenu od Invia.

Pavilony Villas Rubin
Středisko

Rovinj

Poloha

Kompletně vybavený resort, zastíněný borovicemi a olivovníky, leží přímo na pláži asi 3 km jižně od centra Rovinje.

Pláž

Většinou skalnatá pláž, oceněná Modrou vlajkou, místy s oblázkovými vstupy, betonová plata na opalování a mola s žebříky do moře se nachází cca 100-300 m od areálu; lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení

Recepce, restaurace, pizzerie, bary, parkoviště, WiFi na recepci zdarma; za poplatek internetový koutek, ambulance, obchody. Bazény s mořskou vodou, za poplatek tobogán.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, WC), klimatizaci, TV/sat., telefon, chladničku a balkon nebo terasu.

Stravování

Bufetová polopenze.

Sport a zábava

Dětské hřiště, animační programy, miniclub; za poplatek tenis, různá hřiště, trampolína, stolní tenis, minigolf, potápění včetně výuky, vodní sporty, půjčovna kol a člunů.

Informace

Tobogán za poplatek cca (1 jízda 0,60 EUR, 11 EUR/den, cena za týden 42 EUR).

Invia a hotel Pavilony Villas Rubin

invia

Hotel Pavilony Villas Rubin můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Chorvatsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Pavilony Villas Rubin

Hotel Pavilony Villas Rubin na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Chorvatsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Pavilony Villas Rubin.

Pavilony Villas Rubin Chorvatsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Pavilony Villas Rubin Chorvatsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Pavilony Villas Rubin

Pokud pojedete do Pavilony Villas Rubin v termínu od do dovolená Vás vyjde na 5 790 Kč.

Doprava:
Letiště:
Strava:

Lokalita

Chorvatsko, Istrie

Chorvatsko (starší název Charvátsko) je nástupnický stát bývalé Jugoslávie, který se geograficky nachází na pomezí střední a jihovýchodní Evropy. Hlavním městem je Záhřeb. Celé Jadranské pobřeží s četnými ostrovy je velmi lákavé – města Rijeka, Split, Zadar, Makarska a další, dále ve vnitrozemí Plitvická jezera – soustava jezer ve vápencové krajině. Chorvatsko je pro Čechy jedna z nejnavštěvovanějších zemí.
V Chorvatsku doporučujeme navštívit také Ostrov Pag

Přečtěte si více informací o destinaci: Chorvatsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Pavilony Villas Rubin recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro