dovolená chcinapláž logo

Invia: Remisens Marina hotel, Chorvatsko Moscenicka Draga , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Remisens Marina za super cenu od Invia.

Remisens Marina
Poloha

Hotel přímo u pláže, v blízkosti centra střediska Mošćenička Draga na Opatijské riviéře. Nákupní a stravovací možnosti cca 50 m. Město Rijeka cca 30 km.

Vybavení

188 pokojů, atriová dvoupatrová budova (výtah), vstupní hala s recepcí, restaurace, aperitiv bar, kavárna, směnárna, bankomat, sluneční terasa, venkovní bazén 100 m2 s lehátky a slunečníky zdarma (v omezeném množství), snack bar na pláži, parkování u hotelu (za poplatek). Na sezonu 2019 prošel hotel kompletní rekonstrukcí.

Pokoje
Zábava

Denní zábavné a sportovní animace. Večerní animace pro dospělé  – živá hudba, profesionální představení.

Stravování
Pláž

Široká a dlouhá oblázková pláž cca 50 m od hotelu. Pláž s pozvolnějším vstupem do moře je vhodná i pro děti. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Program all inclusive
Pro děti
Internet
Maximální obsazenost
Doba transferu
Základní cena zahrnuje

Invia a hotel Remisens Marina

invia

Hotel Remisens Marina můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Chorvatsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Remisens Marina

Hotel Remisens Marina na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Chorvatsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Remisens Marina.

Remisens Marina Chorvatsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Remisens Marina Chorvatsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Remisens Marina

Pokud pojedete do Remisens Marina v termínu od do dovolená Vás vyjde na 5 790 Kč.

Doprava:
Letiště:
Strava:

Lokalita

Chorvatsko, Moscenicka Draga

Chorvatsko (starší název Charvátsko) je nástupnický stát bývalé Jugoslávie, který se geograficky nachází na pomezí střední a jihovýchodní Evropy. Hlavním městem je Záhřeb. Celé Jadranské pobřeží s četnými ostrovy je velmi lákavé – města Rijeka, Split, Zadar, Makarska a další, dále ve vnitrozemí Plitvická jezera – soustava jezer ve vápencové krajině. Chorvatsko je pro Čechy jedna z nejnavštěvovanějších zemí.
V Chorvatsku doporučujeme navštívit také Ostrov Pag

Přečtěte si více informací o destinaci: Chorvatsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Remisens Marina recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro