dovolená chcinapláž logo

Invia: Hilton Hurghada Long Beach Resort hotel, Egypt Hurghada a okolí , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Hilton Hurghada Long Beach Resort za super cenu od Invia.

Hilton Hurghada Long Beach Resort
Informace k zájezdu
Hotely musí být z důvodu hygienických opatření obsazeny maximálně na 50% a musely pro bezpečnost hostů přijmout nařízená opatření. Servis jako takový v hotelech omezen není, ale mohou být omezeny některé dílčí služby, např. mohou být zavřené některé restaurace či bary, část bazénů a lázní, některé aquaparky či nelze provozovat některé aktivity jako např. večerní zábavní program. Při pohybu ve vnitřních prostorách i venku může být vyžadováno nošení roušky zakrývající nos a ústa. Klienti mohou být při vstupu do hotelu či hotelové restaurace podrobeni kontrole teploty. Hotel může rozhodnout o nahrazení bufetového podávání stravy jejím servírováním. Výslovně upozorňujeme, že omezení vyvolaná platnými opatřeními nejsou vadou zájezdu a neposkytnutí služeb, jejichž poskytnutí je zakázáno, nemůže být reklamováno. Děkujeme za pochopení a Vaši ohleduplnost.

Doporučujeme klientům podstoupit PCR test před odletem do Egypta. Test nesmí být starší více než 72 hodiny před příletem do Egypta. Pokud budete před odletem pozitivně testování, změníme Vám termín zdarma, vyjma poplatku za pojištění, nebo doplatku za vyšší sezonu, pokud poletíte v jiné sezoně. Testem před odletem si zajistíte klidnou dovolenou, prioritní výstup z letadla a vyhnete se nutnosti testování v Egyptě, které může trvat na letišti delší dobu z důvodu čekání v případě příletu několika letadel najednou.

Oficiální stránky hotelu
http://longbeachhurghada.net/
Umístění
– poloha: hotel se nachází cca 16km od letiště v Hurghadě a 23km od centra města Hurghada
– pláž: přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem, doporučujeme boty do vody
Ubytování
– celková kapacita: 916 pokojů
– základní vybavení: TV, klimatizace, koupelna, telefon, balkon nebo terasa, trezor, minibar (za poplatek), konvice,
– kategorie:
* standard pokoje
* deluxe
* superior family
Stravování
– v ceně: all inclusive
– snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci (07:00 – 10:00)
– snack formou bufetu v baru na pláži či u bazénu (10:30 – 12:00)
– oběd formou bufetu v hlavní restauraci (12:30 – 15:00)
– snack v baru na pláži nebo u bazénu (12:00 – 16:00)
– zmrzlina: v baru na pláži a u bazénu (12:00 – 13:00, 15:30 – 17:00), káva a čaj: v baru na pláži a u bazénu (16:00 – 17:00)
– večeře: formou bufetu v hlavní restauraci (18:30 – 22:00)
– A la Carte restaurace: Al Dente restaurace Podium restaurace Marhaba restaurace Večeře v A la Carte restauracích je možno využít za poplatek, nutná předchozí rezervace. Bary: Pool bar (10:30 – 17:00) Beach bar (10:30 – 18:00) Vienna bar (11:00 – 19:00 ), Aqua Lounge (10:30 – 24:00) Disco bar (22:00 – 23:00). V ceně alkoholické nápoje místní provenience, nealko nápoje a džusy.

S ohledem na bezpečnostní opatření v hotelu v rámci pandemie Covid-19 a s tím související ochrany hostů mohou být některé služby/aktivity omezeny jako jsou např. servírování jídla, nápojů a volnočasové skupinové aktivity. Omezení se týká také počtu aktuálně otevřených restaurací, barů apod

Náš názor
Doporučujeme. Velmi oblíbený hotel s dobrou kvalitou služeb, velkou zahradou a pláží je ideální pro rodiny s dětmi, ale i všechny co hledají příjemnou dovolenou v kvalitním resortu s dlouhou tradicí.

Invia a hotel Hilton Hurghada Long Beach Resort

invia

Hotel Hilton Hurghada Long Beach Resort můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Egypt. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Hilton Hurghada Long Beach Resort

Hotel Hilton Hurghada Long Beach Resort na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Egypt, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Hilton Hurghada Long Beach Resort.

Hilton Hurghada Long Beach Resort Egypt a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Hilton Hurghada Long Beach Resort Egypt a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Hilton Hurghada Long Beach Resort

Pokud pojedete do Hilton Hurghada Long Beach Resort v termínu od 8.5.2021 do 12.5.2021 dovolená Vás vyjde na 10 690 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Lokalita

Egypt, Hurghada a okolí

Egypt je jednou z nejlidnatějších zemí Afriky. Většina z přibližně 78 milionů obyvatel žije poblíž břehů řeky Nil na ploše 40 000 čtverečních kilometrů, kde se nachází jediná orná půda. Většina nehostinné pouště Sahary je pouze velmi řídce obydlena. Přibližně polovina obyvatel Egypta žije ve městech, většina z nich v hustě obydlených centrech Káhiry, Alexandrie a dalších velkých měst Nilské delty.

Přečtěte si více informací o destinaci: Egypt

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Hilton Hurghada Long Beach Resort recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro