dovolená chcinapláž logo

Cyprotel Faliraki hotel, Faliraki Řecko , last minute dovolená léto 2020

Pohodová dovolená za super cenu.

Cyprotel Faliraki
Poloha a popis
Hotel Cyprotel Faliraki leží na východním pobřeží ostrova, nedaleko živého letoviska Faliraki. Tři hotelové budovy se nacházejí ve 12 000 m2 velké zelené zahradě, k hotelu patří vlastní aquapark. Centrum Faliraki je vzdáleno asi 1,5 km a pláž oceněná modrou vlajkou přibližně 1 km. Hlavní město ostrova je od hotelu vzdáleno cca 17 km, letiště Diagoras 19 km.
Vybavení hotelu
Zázemí hotelu tvoří recepce, 2 bary, restaurace, 3 plavecké bazény, dětské bazény, aquapark, minimarket, obchod se suvenýry, dětský miniklub, posilovna, herní místnost, venkovní amfiteátr.
Vybavení pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, ledničkou, telefonem, satelitní TV, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Dvoulůžkové pokoje PROMO jsou vybaveny stejně, mají však horší umístění v rámci hotelu (např. snížené přízemí) a jsou bez balkónu.

Možnost ubytování ve dvoulůžkových nebo rodinných pokojích (dvě oddělené místnosti).

Stravování
formou All Inclusive:

Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu CYPROTEL FALIRAKI 4*:
• Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:00 – 10:00 )
• Pozdní snídaně: podávané v hlavní restauraci ( 10:00 – 11:00 )
• Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 – 14:30 )
• Svačina: lehké občerstvení ( 15:30 – 17:30 )
• Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 18:30 – 21:30 )

Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena – dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis
Pláž je od hotelu vzdálena asi 1 km. Hotelový shuttle bus zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici za depozit 10€. Lehátka s slunečníky jsou k dispozici za poplatek.
Pro děti
Dětský miniklub, dětské bazény, aquapark (zdarma), Teenage club – diskotéka, herní místnost, internetový koutek.
Služby v ceně
Vybrané sportovní aktivity, Wi-fi připojení v lobby, shuttle bus na pláž, aquapark. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu
Služby za poplatek
Trezor, klimatizace. Nabídku služeb, které jsou za poplatek, získáte po příjezdu do hotelu.
Poznámka
http://cyprotelshotels.com/Our-Hotels/Hotels-In-Greece/FALIRAKI-Hotel
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Cyprotel Faliraki

invia

Hotel Cyprotel Faliraki můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Cyprotel Faliraki

Hotel Cyprotel Faliraki na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Cyprotel Faliraki.

Cyprotel Faliraki Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Cyprotel Faliraki Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Cyprotel Faliraki

Pokud pojedete do Cyprotel Faliraki v termínu od 26.9.2020 do 29.9.2020 dovolená Vás vyjde na 10 590 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Faliraki

Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.
Mrkněte na jeden z nejkrásnějších Řeckých ostrovů Zakynthos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Cyprotel Faliraki tripadvisor, Cyprotel Faliraki recenze, Cyprotel Faliraki invia hotel george24, George přihlášení , ulozto_cz mp3, bombuj filmy
Vyhledejte si termín a cenu u