dovolená chcinapláž logo

Golden Odyssey hotel, Kolymbia Řecko , last minute dovolená léto 2022 Invia

Pohodová dovolená v hotelu Golden Odyssey za super cenu od Invia.

Golden Odyssey

Hotel Golden Odyssey byl postaven v jednom z nejkrásnějších letovisek na Rhodosu, v Kolymbii. Hotel s příjemnou atmosférou je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Nachází se mezi živým letoviskem Faliraki a zálivem Afandou. Resort obklopený horami nabízí dokonalý klid. Písečnooblázková pláž s křišťálově čistým mořem je od hotelu vzdálená 1000 m, hotel poskytuje bezplatný transfer na pláž. Centrum Kolymbie s obchody, restauracemi a tavernami je vzdáleno cca 1 km. Hotel Golden Odyssey je postaven uprostřed krásných zahrad s olivovníky, květinami a fontánami. Hosté mohou očekávat přátelskou atmosféru spolu s dobře vybaveným a pohodlným ubytováním.

Upozornění: “Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.”

Standardní pokoj

Ubytování za příplatek

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel

invia

Hotel můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište:

Hotel na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište .

Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Golden Odyssey

Pokud pojedete do Golden Odyssey v termínu od 25.5.2022 do 1.6.2022 dovolená Vás vyjde na 14 080 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Kolymbia

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2021 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy, Invia koronavirus, Invia Last Minute, Golden Odyssey tripadvisor, Golden Odyssey recenze, Golden Odyssey invia hotel george 24, George přihlášení , ulozto_cz , stahování z youtube / stahuj