dovolená chcinapláž logo

Invia: Naturist Panorama hotel, Řecko Vassilikos , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Naturist Panorama za super cenu od Invia.

Naturist Panorama
Poloha a popis
Hotel Panorama je provozován jako nudistický hotel od roku 2010 a jako jeden z 2-3 nudistických hotelů, které působí v Řecku. Hotel Panorama se nachází v krásné zelené oblasti Vassilikos. Vassilikos je malebná vesnička téměř nedotčená cestovním ruchem a je nepochybně jedním z nejkrásnějších míst na ostrově Zakynthos. Hotel Panorama se nachází jen 17 km od letiště Zakynthos a 15 km od města Zakynthos.V blízkosti hotelu Panorama se nacházejí pěkné taverny, dobře zásobené supermarkety a také autobusová zastávka, ze které jezdí autobusy do města Zakynthos.

Hotel Panorama je příjemný řecký rodinný hotel s bazénem a pečlivě udržovanou zahradou.
Pravděpodobně prvním, kdo Vás pozdraví a nezapomene se s Vámi rozloučit bude přátelský hotelový pes / recepční Poochi. Každý večer se podávají chutná, tradiční řecká jídla.Hotel Panorama je místem pro klidnou a bezstarostnou dovolenou.

Hotel nabízí ubytování v 31 pokojích.

Vybavení hotelu
Pro hotelové hosty je zde k dispozici:
– recepce
– restaurace
– bazén s lehátky
– knihovna
– dětské hřiště
– místa k parkování
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů :

dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky – s manželskou postelí nebo oddělené lůžka, vlastní sociální zařízení, trezor (za poplatek), satelitní TV, fén na vlasy, telefon, wifi připojení, chladnička, balkon nebo terasa

rodinný pokoj pro 2 – 4 osoby – s manželskou postelí nebo oddělené lůžka, vlastní sociální zařízení, trezor (za poplatek), satelitní TV, fén na vlasy, telefon, wifi připojení, chladnička, balkon nebo terasa

Stravování
– bez stravování
– snídaně
Pláž a plážový servis
– pláž Porto Roma je vzdálená cca 6-7 minut chůze
– pláž Gerakas je vzdálená 900m – cca 20 minut chůze (část pláže je určená pro nudisty)
Služby v ceně
Nabídku všech služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
– klimatizace
– trezor

Nabídku všech služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Poznámka
JEDNÁ SE O NUDISTICKÝ HOTEL

– v sezóně 2020 není k dispozici pro hosty hotelový bazén.

Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Naturist Panorama

invia

Hotel Naturist Panorama můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Naturist Panorama

Hotel Naturist Panorama na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Naturist Panorama.

Naturist Panorama Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Naturist Panorama Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Naturist Panorama

Pokud pojedete do Naturist Panorama v termínu od 3.6.2020 do 6.6.2020 dovolená Vás vyjde na 9 890 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Snídaně

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Vassilikos

Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.
Mrkněte na jeden z nejkrásnějších Řeckých ostrovů Zakynthos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Naturist Panorama recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro