dovolená chcinapláž logo

Invia: Pine Tree Art hotel, Ixia Řecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Pine Tree Art za super cenu od Invia.

Pine Tree Art
Poloha a popis
Pine Trees Art Hotel je krásný stylový hotel umístěný v klidném oblasti v letovisku Ixia. Centrum letoviska se nachází přibližně 700 metrů, kde naleznete bary, obchody a taverny. Mezinárodní letiště je vzdálené pouze 10 kilometrů a hlavní město Rhodos přibližně 7 kilometrů.
Vybavení hotelu
V hotelu je k dispozici recepce, snack bar, bazén, sluneční terasa, Wi-Fi připojení , klimatizace, prádelna, masáže, parkoviště.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování ve dvou typech pokojů:

Dvoulůžkový pokoj Deluxe je vybaven koupelnou se sociálním zařízením, Wi-Fi připojením, klimatizací, vybavením pro přípravu kávy a čaje, ledničkou a balkonem s výhledem do zahrady. Velikost pokoje je 20 m2.

Art room je vybaven koupelnou se sociálním zařízením, Wi-Fi připojením, klimatizací, vybavením pro přípravu kávy a čaje, ledničkou a balkonem s výhledem do zahrady. Velikost pokoje je 25 m2.

Stravování
Snídaně
Pláž a plážový servis
Písčito-oblázková pláž se nachází přibližně 900 metrů. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.
Služby v ceně
Wi-Fi připojení, klimatizace. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.
Poznámka
Domácí mazlíčkové jsou povoleny za poplatek a pouze na vyžádání.
Tento hotel je pouze pro dospělé osoby!!!
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Pine Tree Art

invia

Hotel Pine Tree Art můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Pine Tree Art

Hotel Pine Tree Art na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Pine Tree Art.

Pine Tree Art Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Pine Tree Art Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Pine Tree Art

Pokud pojedete do Pine Tree Art v termínu od 10.10.2020 do 13.10.2020 dovolená Vás vyjde na 9 590 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Snídaně

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Ixia

Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.
Mrkněte na jeden z nejkrásnějších Řeckých ostrovů Zakynthos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Pine Tree Art recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro