dovolená chcinapláž logo

Invia: Studio Kostas hotel, Řecko Řecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Studio Kostas za super cenu od Invia.

Studio Kostas
O hotelu
Kostas**
Šumění moře, solí prosycený vzduch a pláž vzdálená jen 5 minut chůze, to jsou atributy studiového domu Kostas. Ten se nachází v klidné části Nové Vrasny a právě pro svou polohu je mezi našimi klienty velmi oblíbený.
Poloha a popis
V klidné části letoviska usazený dvoupodlažní dům disponuje celkem 7 studii. V jeho těsné blízkosti se nachází nespočet obchůdků, pekáren a oblíbených taveren. Romantickým korzem lemovaná písečná pláž s oblázky je od něj vzdálena přibližně 300 m. Korzo je doslova oseto množstvím restaurací a podniků, které slibují příjemné a zcela zasloužené posezení.
Pokoje
STUDIA:
Dvoulůžková studia jsou vybavena kuchyňským koutem (základní vybavení včetně lednice a vařiče), TV a vlastní koupelnou s WC. V každém studiu najdete pohodlné dvoulůžko, ale můžete využít i možnost až dvou přistýlek (formou jednolůžka nebo dvoulůžka). Jistě oceníte i zahradním nábytkem vybavený balkon.
Služby hotelu
Všechny apartmány a studia v naší nabídce nabízí možnost bezplatného Wi-Fi připojení, za poplatek (cca 5 euro/den) pak můžete využívat digitální klimatizaci. Většina pláží je veřejná, lehátka a slunečníky jsou pronajímány za poplatek (cca 6 euro/den), případně za jiných podmínek (například výměnou za konzumaci). Každý den je vám k dispozici česky mluvící delegát.
Stravování
Zda se rozhodnete pro zájezd bez stravování, se snídaní, nebo polopenzí, záleží jen na vás. Základní nabídka v našem katalogu je bez stravování – není ale nic jednoduššího, než si snídaně nebo polopenzi ve formě stravenek dokoupit přímo v naší kanceláři nebo u delegáta ve vaší destinaci. Stravenky budete využívat v naší partnerské taverně Zinon. Tu oceníte nejen díky vynikající kuchyni, ale i výhodné lokaci. Najdete ji přímo u moře, na promenádě v Nové Vrasně. Od našich domů ve Vrasně je vzdálena pouhých 300 metrů. Snídaně je servírovaná, podává se od 8.30 – 10.30 hod. a vyjde na 120 Kč.
Rozhodnete-li se pro polopenzi, můžete si v taverně Zinon kromě snídaně dopřát i oběd nebo večeři – co zvolíte, je jen na vás. Obědy/večeře se podávají ve velkorysém časovém rozmezí 13.00 – 22.00 hod. Vybírat můžete ze speciálního obědového/večerního menu, které zahrnuje masová jídla, bezmasé pokrmy i saláty. Touto formou řešený oběd/večeře vás vyjde na 220 Kč.
Letecká doprava
Na letiště v Kavale nebo Soluni létáme charterovými lety společnosti Smartwings z Ostravy, Prahy a Brna.
Autobusová doprava
Autobusovou dopravu zajišťujeme moderními pohodlnými autobusy. Ty jsou klimatizované, vybavené toaletou i TV. Během cesty si můžete zakoupit i chlazené nápoje včetně piva. O příjemnou a bezproblémovou cestu se starají zkušení řidiči. Trasa z Česka do vašich cílových destinací v Řecku (Vrasny a Stavrosu) vede přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Severní Makedonii nebo Bulharsko.
Nástupní místa
Odjezd z Prahy: Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno
Odjezd z Ostravy: Ostrava, Hranice n. M., Olomouc, Brno, Břeclav, Bratislava

Na trase Praha – Brno nebo Ostrava – Brno může být autobusová doprava zajištěna pomocí tzv. svozu. To znamená, že v Brně může dojít k přestupu.

Kombinovaná doprava
Možnost kombinovat dopravu autobusem a letadlem nabízíme ve dvou vybraných termínech na začátku a konci sezóny.
Cena zahrnuje
– ubytování
– doprava dle zvoleného typu – autobusová nebo letecká (u letecké dopravy cena zahrnuje letecké taxy a poplatky a transfer letiště – ubytování – letiště)
– služby českého delegáta
– pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
– cestovní pojištění (možno sjednat v cestovní kanceláři)
– pobytová taxa 0,5 euro/studio nebo apartmán/noc (hradí se na místě)
Důležitá upozornění
Kategorie dítě – do věku 17,99 let (platí pro přistýlku).

S účinností od 1. ledna 2018 je v Řecku zákonem stanovena povinnost výběru pobytové taxy, tzv. daně za přenocování. Její výše je od 0,5 EUR do 1,5 EUR / noc v závislosti na kategorii ubytování. Tato taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a bude vybírána na místě.

Invia a hotel Studio Kostas

invia

Hotel Studio Kostas můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Řecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Studio Kostas

Hotel Studio Kostas na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Řecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Studio Kostas.

Studio Kostas Řecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Studio Kostas Řecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Studio Kostas

Pokud pojedete do Studio Kostas v termínu od 15.9.2020 do 25.9.2020 dovolená Vás vyjde na 10 360 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Ostrava
Strava: Bez stravy

Kalkulace je vytvořena ke dni 11.11.2019

Lokalita

Řecko, Řecko

Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.Řecko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a rozkládající se na ostrovech v Egejském, Středozemním a Jónském moři. Hlavním městem jsou Athény. Uředním jazykem je řečtina.
Mrkněte na jeden z nejkrásnějších Řeckých ostrovů Zakynthos

Přečtěte si více informací o destinaci: Řecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Studio Kostas recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro