dovolená chcinapláž logo

Invia: APARTHOTEL BAHIA SERENA hotel, Roquetas de Mar Španělsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu APARTHOTEL BAHIA SERENA za super cenu od Invia.

APARTHOTEL BAHIA SERENA

Aparthotel Bahía Serena je komplex apartmánů, který se nachází v Roquetas de Mar, přímo u pláže. Všechny apartmány jsou plně vybaveny kuchyňkou. Hosté mohou navštívit bufetovou restauraci, a la carte restauraci nebo bar. V hotelu dále nachází posilovna, kadeřnictví, vnitřního a venkovní bazén nebo terasa, ze které je výhled na moře. Různé obchody, restaurace a bary se nachází nedaleko hotelu. Doporučujeme především pro rodinnou dovolenou.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Apartmán

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel APARTHOTEL BAHIA SERENA

invia

Hotel APARTHOTEL BAHIA SERENA můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: APARTHOTEL BAHIA SERENA

Hotel APARTHOTEL BAHIA SERENA na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište APARTHOTEL BAHIA SERENA.

APARTHOTEL BAHIA SERENA Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište APARTHOTEL BAHIA SERENA Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu APARTHOTEL BAHIA SERENA

Pokud pojedete do APARTHOTEL BAHIA SERENA v termínu od 18.9.2022 do 26.9.2022 dovolená Vás vyjde na 19 850 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Polopenze

Lokalita

Španělsko, Roquetas de Mar

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, APARTHOTEL BAHIA SERENA recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro