dovolená chcinapláž logo

Invia: Aparthotel Club Simó hotel, Cala Millor Španělsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Aparthotel Club Simó za super cenu od Invia.

Aparthotel Club Simó

Aparthotel Club Simó se nachází nedaleko písečné pláže Cala Millor (cca 400 m). Skládá se z několika budov, ve kterých se nachází apartmány vybavené kuchyňkou s lednicí, elektrickou varnou deskou a nádobím. Hosté mohou využít některých z 5 venkovních bazénů, vnitřního vyhřívaného bazénu, navštívit saunu nebo posilovnu či zajít na tenis nebo squash. Za příplatek je možná plná penze či all inclusive. Centrum města Cala Millor, různé bary a restaurace jsou vzdáleny cca 400 m. V okolí se nachází golfové hřiště (6 km), jeskyně (10 km) nebo přírodní oblast (10 km). Hotel je vhodný pro páry i rodinnou dovolenou.

Upozornění: Turistická taxa 2,20 EUR/osoba/den splatná v hotovosti v místě pobytu.
Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

1 ložnicový apartmán

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel Aparthotel Club Simó

invia

Hotel Aparthotel Club Simó můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Aparthotel Club Simó

Hotel Aparthotel Club Simó na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Aparthotel Club Simó.

Aparthotel Club Simó Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Aparthotel Club Simó Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Aparthotel Club Simó

Pokud pojedete do Aparthotel Club Simó v termínu od 1.10.2022 do 8.10.2022 dovolená Vás vyjde na 16 480 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Plná penze

Lokalita

Španělsko, Cala Millor

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Aparthotel Club Simó recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro