dovolená chcinapláž logo

Invia: APARTHOTEL NEPTUNO hotel, Roquetas de Mar Španělsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu APARTHOTEL NEPTUNO za super cenu od Invia.

APARTHOTEL NEPTUNO

Tento čtyřhvězdičkový hotel se nachází v letovisku Roquetas de Mar, 250 metrů od pláže s hrubším pískem a 30 km od města Almería. Poskytuje ubytování ve standardních pokojích, nebo ubytovaní v apartmánech s jednou ložnicí a vybavenou kuchyní. Během celého dne jsou pořádány různé animační aktivity a programy. Milovníci golfu ocení golfové hřiště, které se nachází cca 500m od hotelu. V okolí se hotelu se nachází bary a restaurace.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Standardní pokoj

Ubytování za příplatek

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel APARTHOTEL NEPTUNO

invia

Hotel APARTHOTEL NEPTUNO můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: APARTHOTEL NEPTUNO

Hotel APARTHOTEL NEPTUNO na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište APARTHOTEL NEPTUNO.

APARTHOTEL NEPTUNO Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište APARTHOTEL NEPTUNO Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu APARTHOTEL NEPTUNO

Pokud pojedete do APARTHOTEL NEPTUNO v termínu od 22.9.2022 do 30.9.2022 dovolená Vás vyjde na 19 850 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Polopenze

Lokalita

Španělsko, Roquetas de Mar

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, APARTHOTEL NEPTUNO recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro