dovolená chcinapláž logo

Invia: Bahia Principe Sunlight Coral Playa hotel, Magaluf Španělsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Bahia Principe Sunlight Coral Playa za super cenu od Invia.

Bahia Principe Sunlight Coral Playa
Poloha

Přímo na břehu moře na okraji rušného letoviska Magaluf vyhlášeného bohatým nočním životem. V blízkosti obchody, bary a restaurace. Zábavní park Katmandu cca 1 km. Hlavní město Palma de Mallorca cca 20 km.

Vybavení

184 pokojů, 13 pater, vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace a bar. Venku terasa s bazénem s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu, osušky oproti kauci.

Pokoje
Zábava

Pravidelně večerní animační program.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Široká pláž se světlým pískem přímo pod hotelem, přístup na pláž výtahem nebo po schodech. Písečná pláž Palmanova cca 500 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Program all inclusive
Pro děti

Dětský bazén, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Internet
Maximální obsazenost
Doba transferu

40 min

Základní cena zahrnuje

Invia a hotel Bahia Principe Sunlight Coral Playa

invia

Hotel Bahia Principe Sunlight Coral Playa můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Bahia Principe Sunlight Coral Playa

Hotel Bahia Principe Sunlight Coral Playa na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Bahia Principe Sunlight Coral Playa.

Bahia Principe Sunlight Coral Playa Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Bahia Principe Sunlight Coral Playa Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Bahia Principe Sunlight Coral Playa

Pokud pojedete do Bahia Principe Sunlight Coral Playa v termínu od 1.10.2022 do 8.10.2022 dovolená Vás vyjde na 18 090 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Polopenze

Lokalita

Španělsko, Magaluf

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Bahia Principe Sunlight Coral Playa recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro