dovolená chcinapláž logo

Invia: BE LIVE EXPERIENCE COSTA PALMA hotel, Mallorca Španělsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu BE LIVE EXPERIENCE COSTA PALMA za super cenu od Invia.

BE LIVE EXPERIENCE COSTA PALMA

Be Live Experience Costa Palma leží jen pár kroků od písečné pláže a zároveň v blízkosti mnoha restaurací, barů a obchodů. Je tak ideální variantou pro všechny, kteří hledají místo pro pestrou dovolenou plnou odpočinku i zábavy. Samotný hotel disponuje restaurací a lobby barem, u bazénu se pak nachází další bar. Taktéž se jedná o vhodné místo pro všechny, kteří chtějí poznat krásy Mallorky, jelikož autobusová zastávka místní dopravy se nachází pouhých padesát metrů od ubytování. Pěšky můžete navštívit Marivent Palace, letní sídlo španělské královské rodiny nebo velké nákupní centrum Porto Pi či velký přístav Portals Nous, kde kotví mnoho luxusních lodí.

Upozornění: Turistická taxa 3,30 EUR/osoba/den splatná v hotovosti v místě pobytu.
Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Standardní pokoj

Ubytování za příplatek

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel BE LIVE EXPERIENCE COSTA PALMA

invia

Hotel BE LIVE EXPERIENCE COSTA PALMA můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: BE LIVE EXPERIENCE COSTA PALMA

Hotel BE LIVE EXPERIENCE COSTA PALMA na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište BE LIVE EXPERIENCE COSTA PALMA.

BE LIVE EXPERIENCE COSTA PALMA Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište BE LIVE EXPERIENCE COSTA PALMA Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu BE LIVE EXPERIENCE COSTA PALMA

Pokud pojedete do BE LIVE EXPERIENCE COSTA PALMA v termínu od 1.10.2022 do 8.10.2022 dovolená Vás vyjde na 20 090 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Snídaně

Lokalita

Španělsko, Mallorca

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, BE LIVE EXPERIENCE COSTA PALMA recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro