dovolená chcinapláž logo

Invia: BEST OASIS TROPICAL hotel, Costa de Almería Španělsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu BEST OASIS TROPICAL za super cenu od Invia.

BEST OASIS TROPICAL

Hotel se nachází na okraji střediska Mojácar Playa, blízko pláže s hrubším písek. Nákupní centrum cca 3 km. Typická vesnice Mojácar Pueblo cca 10 km. Golfové hřiště cca 1 km. V okolí hotelu jsou obchody, bary, restaurace, autobusová zastávka.

Upozornění: Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Pokoj Standard;

Ubytování za příplatek

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel BEST OASIS TROPICAL

invia

Hotel BEST OASIS TROPICAL můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: BEST OASIS TROPICAL

Hotel BEST OASIS TROPICAL na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište BEST OASIS TROPICAL.

BEST OASIS TROPICAL Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište BEST OASIS TROPICAL Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu BEST OASIS TROPICAL

Pokud pojedete do BEST OASIS TROPICAL v termínu od 18.9.2022 do 26.9.2022 dovolená Vás vyjde na 17 230 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Polopenze

Lokalita

Španělsko, Costa de Almería

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, BEST OASIS TROPICAL recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro