dovolená chcinapláž logo

Invia: Best Pueblo Indalo hotel, Costa de Almería Španělsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Best Pueblo Indalo za super cenu od Invia.

Best Pueblo Indalo
Poloha

Přímo u dlouhé pobřežní promenády v letovisku Mojácar. V okolí hotelu obchody, restaurace a bary. Další nákupní a zábavní možnosti cca 2 km, typická vesnice Mojácar Pueblo cca 5 km. Autobusová zastávka u hotelu.

Vybavení

549 apartmá v 3patrových budovách v maurském stylu, vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, bar, minimarket, obchody se suvenýry. V rozsáhle zahradě bar a 2 bazény s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje
Zábava

Denní a večerní animační program.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Dlouhá pláž s hrubším pískem a pozvolným vstupem do moře oddělena pouze pobřežní komunikací a promenádou. 

Program all inclusive
Pro děti

Dětský bazén, brouzdaliště s pirátskou lodí a malými skluzavkami, hřiště, miniklub, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Internet
Maximální obsazenost
Doba transferu

80 min

Základní cena zahrnuje

Invia a hotel Best Pueblo Indalo

invia

Hotel Best Pueblo Indalo můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Best Pueblo Indalo

Hotel Best Pueblo Indalo na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Best Pueblo Indalo.

Best Pueblo Indalo Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Best Pueblo Indalo Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Best Pueblo Indalo

Pokud pojedete do Best Pueblo Indalo v termínu od 18.9.2022 do 25.9.2022 dovolená Vás vyjde na 19 490 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Lokalita

Španělsko, Costa de Almería

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Best Pueblo Indalo recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro