dovolená chcinapláž logo

Invia: BQ ALCÚDIA SUN VILLAGE hotel, Alcudia Španělsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu BQ ALCÚDIA SUN VILLAGE za super cenu od Invia.

BQ ALCÚDIA SUN VILLAGE

Oblíbený prázdninový rezort se nachází v oblasti Alcúdie, 500 metrů od písčité pláže. Živé centrum střediska je vzdálené jen několik metrů od hotelu s několika restauracemi, obchody, či bary. Dětem je k dispozici také dětský bazén se skluzavkami a zábavní animační program. Hotel je tak ideální volbou pro klienty všech věkových kategorií, kteří hledají oddych, krásné koupání a zároveň blízkost rušného centra.

Upozornění: Turistická taxa 2,20 EUR/osoba/den splatná v hotovosti v místě pobytu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Standardní pokoj

Ubytování za příplatek

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel BQ ALCÚDIA SUN VILLAGE

invia

Hotel BQ ALCÚDIA SUN VILLAGE můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: BQ ALCÚDIA SUN VILLAGE

Hotel BQ ALCÚDIA SUN VILLAGE na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište BQ ALCÚDIA SUN VILLAGE.

BQ ALCÚDIA SUN VILLAGE Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište BQ ALCÚDIA SUN VILLAGE Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu BQ ALCÚDIA SUN VILLAGE

Pokud pojedete do BQ ALCÚDIA SUN VILLAGE v termínu od 8.10.2022 do 15.10.2022 dovolená Vás vyjde na 20 080 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Lokalita

Španělsko, Alcudia

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, BQ ALCÚDIA SUN VILLAGE recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro