dovolená chcinapláž logo

Invia: Dreams Lanzarote Playa Dorada hotel, Playa Blanca Španělsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Dreams Lanzarote Playa Dorada za super cenu od Invia.

Dreams Lanzarote Playa Dorada
Poloha

V letovisku Playa Blanca s přímým vstupem na pobřežní promenádu. Bary, restaurace i nákupní a zábavní možnosti v pěší vzdálenosti od hotelu, samotné centrum střediska cca 15 minut pěšky. Přístav Rubicón cca 8 minut chůze.

Vybavení

465 pokojů, 3 podlaží, výtahy. Vstupní hala s recepcí, 5 restaurací, 5 barů, café, Preffered Club Lounge, obchod, služby prádelny za poplatek. V zahradě bar, 7 vyhřívaných bazénů, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje

 

Zábava

Pravidelné denní i večení animační programy, živá hudba, show.

Stravování

Polopenze, all inclusive.

Pláž

Písečná pláž Playa Dorada cca 50 m od hotelu (přístup přes místní komunikaci). Lehátka a slunečníky za poplatek. Osušky zdarma.

Program all inclusive
Pro děti

 dětský miniklub, klub pro teenagery, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Internet

Zdarma: WiFi v celém areálu.

Maximální obsazenost
Doba transferu

45 min

Základní cena zahrnuje

Invia a hotel Dreams Lanzarote Playa Dorada

invia

Hotel Dreams Lanzarote Playa Dorada můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Dreams Lanzarote Playa Dorada

Hotel Dreams Lanzarote Playa Dorada na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Dreams Lanzarote Playa Dorada.

Dreams Lanzarote Playa Dorada Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Dreams Lanzarote Playa Dorada Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Dreams Lanzarote Playa Dorada

Pokud pojedete do Dreams Lanzarote Playa Dorada v termínu od 6.9.2022 do 13.9.2022 dovolená Vás vyjde na 19 990 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Polopenze

Lokalita

Španělsko, Playa Blanca

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Dreams Lanzarote Playa Dorada recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro