dovolená chcinapláž logo

Invia: Globales Santa Ponsa Park hotel, Santa Ponsa Španělsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Globales Santa Ponsa Park za super cenu od Invia.

Globales Santa Ponsa Park

Hotel Globales Santa Ponsa Park leží v klidnější části letoviska. Hlavní město Palma de Mallorca cca 20 km, autobusová zastávka cca 400 m. Nejbližší nákupní možnosti cca 100 m, bary, obchody a restaurace cce 300 m. Společně s hotelem Pionero tvoří komplex dvou hotelů stejné kvality, rozdělení mezi hotely Pionero a Santa Ponsa Park je v kompetenci hotelu.

Standardní pokoj

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel Globales Santa Ponsa Park

invia

Hotel Globales Santa Ponsa Park můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Globales Santa Ponsa Park

Hotel Globales Santa Ponsa Park na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Globales Santa Ponsa Park.

Globales Santa Ponsa Park Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Globales Santa Ponsa Park Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Globales Santa Ponsa Park

Pokud pojedete do Globales Santa Ponsa Park v termínu od 17.9.2022 do 24.9.2022 dovolená Vás vyjde na 16 030 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Polopenze

Lokalita

Španělsko, Santa Ponsa

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Globales Santa Ponsa Park recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro