dovolená chcinapláž logo

Invia: Mojácar Playa Aquapark hotel, Costa de Almería Španělsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Mojácar Playa Aquapark za super cenu od Invia.

Mojácar Playa Aquapark
Poloha

V mírném kopci na okraji letoviska Mojácar. Pobřežní promenáda s několika obchody, resturacemi a bary cca 10 minut chůze, centrum letoviska cca 5 km. Typická vesnice Mojácar Pueblo cca 8 km, autobusová zastávka v blízkosti hotelu.

Vybavení

190 pokojů, 7 pater, vstupní hala s recepcí, restaurace, pizzerie, bar, obchod se suvenýry a garáž za poplatek. Venku bazén, bar u bazénu, jacuzzi (pouze pro osoby starší 15 let), terasa s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje
Zábava

Denní i večerní animační program.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří formou bufetu, plné penze (snídaně, oběd a večeře formou bufetu) nobo programu all inclusive.

Pláž

Široká pláž s hrubším pískem a pozvolným vstupem do moře cca 500 m, slunečníky a lehátka v docházkové vzdálenosti za poplatek.

Program all inclusive
Pro děti

Dětský bazén, splash, menší aquapark (vstup na skluzavky omezen minimální výškou), animace, miniklub, dětská postýka zdarma (na vyžádání).

Internet
Maximální obsazenost
Doba transferu

80 min

Základní cena zahrnuje

Invia a hotel Mojácar Playa Aquapark

invia

Hotel Mojácar Playa Aquapark můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Mojácar Playa Aquapark

Hotel Mojácar Playa Aquapark na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Mojácar Playa Aquapark.

Mojácar Playa Aquapark Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Mojácar Playa Aquapark Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Mojácar Playa Aquapark

Pokud pojedete do Mojácar Playa Aquapark v termínu od 22.9.2022 do 29.9.2022 dovolená Vás vyjde na 18 290 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Snídaně

Lokalita

Španělsko, Costa de Almería

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Mojácar Playa Aquapark recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro