dovolená chcinapláž logo

Invia: PALIA SA COMA PLAYA hotel, S'illot Španělsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu PALIA SA COMA PLAYA za super cenu od Invia.

PALIA SA COMA PLAYA

Rodinný aparthotel, kompletně zrenovovaný 2018, blízko pěkné písčité pláže mezi letovisky S´Illot a Sa Coma. Leží v klidném letovisku, přímo u moře, pouze za plážovou promenádou, vstup místy přes kamenné plotny. Větší pláž s pozvolným vstupem do vody cca 50 m od hotelu. V nedalekém okolí se nachází krápníkové Dračí jeskyně, letovisko Cala Millor cca 3 km. Bary, obchůdky a restaurace cca 150 m od hotelu, autobusová zastávka cca 200 m.

Upozornění: Turistická taxa cca 3,30 EUR/os/den splatná v hotovosti v destinaci. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Standardní pokoj

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel PALIA SA COMA PLAYA

invia

Hotel PALIA SA COMA PLAYA můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: PALIA SA COMA PLAYA

Hotel PALIA SA COMA PLAYA na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište PALIA SA COMA PLAYA.

PALIA SA COMA PLAYA Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište PALIA SA COMA PLAYA Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu PALIA SA COMA PLAYA

Pokud pojedete do PALIA SA COMA PLAYA v termínu od 1.10.2022 do 8.10.2022 dovolená Vás vyjde na 18 970 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Lokalita

Španělsko, S’illot

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, PALIA SA COMA PLAYA recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro