dovolená chcinapláž logo

Invia: tent Capi Playa hotel, Playa de Palma Španělsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu tent Capi Playa za super cenu od Invia.

tent Capi Playa

Tent Capi Playa je hotel nacházející se poblíž pláže, v živém letovisku Playa de Palma, navržený ve stylu Camp Life. Je navržen tak, aby nabídl tu nejlepší “hostelovou” podstatu, aniž byste se vzdali vybavení a služeb hotelu. Nabízí moderní uspořádání a eko koncept zaměřený na cestovatele. V blízkosti hotelu se nachází různé obchody, restaurace a bary. Nedaleko hotelu se rovněž nachází autobusová zastávka, odkud se můžete vydat do hlavního města Palma de Mallorca, vzdáleného 10 km.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Standardní pokoj

Cena zahrnuje

Invia a hotel tent Capi Playa

invia

Hotel tent Capi Playa můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: tent Capi Playa

Hotel tent Capi Playa na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište tent Capi Playa.

tent Capi Playa Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište tent Capi Playa Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu tent Capi Playa

Pokud pojedete do tent Capi Playa v termínu od 21.9.2022 do 28.9.2022 dovolená Vás vyjde na 18 120 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Snídaně

Lokalita

Španělsko, Playa de Palma

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, tent Capi Playa recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro