dovolená chcinapláž logo

Invia: THB Gran Bahia Hotel hotel, Can Picafort Španělsko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu THB Gran Bahia Hotel za super cenu od Invia.

THB Gran Bahia Hotel

Hotel THB Gran Bahía se nachází v centru letoviska Can Picafort. Leží na pobřeží u písčité pláže, obklopen spoustou obchůdků, barů a restaurací. Kompletně zrekonstruovaný komplex se skládá ze dvou budov, v jedné se nachází apartmány, ve druhé ostatní pokoje. Hotel má bazén s terasou, a la carte restauraci, bar u bazénu a přímý přístup na mořskou promenádu. Nejbližší autobusová zastávka se nachází pár metrů od hotelu.

Upozornění: Turistická taxa cca 3,30 EUR/os/den splatná v hotovosti v destinaci. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Standardní pokoj

Ubytování za příplatek

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel THB Gran Bahia Hotel

invia

Hotel THB Gran Bahia Hotel můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: THB Gran Bahia Hotel

Hotel THB Gran Bahia Hotel na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište THB Gran Bahia Hotel.

THB Gran Bahia Hotel Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište THB Gran Bahia Hotel Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu THB Gran Bahia Hotel

Pokud pojedete do THB Gran Bahia Hotel v termínu od 8.10.2022 do 15.10.2022 dovolená Vás vyjde na 17 300 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Polopenze

Lokalita

Španělsko, Can Picafort

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, THB Gran Bahia Hotel recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro