dovolená chcinapláž logo

Invia: Veraplaya Club Hotel hotel, Španělsko Vera , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Veraplaya Club Hotel za super cenu od Invia.

Veraplaya Club Hotel

Hotel Veraplaya Club je jediným nudistickým hotelem na španělské pevnině. Je proto vhodný především pro nudisty. Nachází se na 9,5 km dlouhé pláži, moře zde bylo několikrát vyznamenáno pro kvalitu a čistotu vody.Hotel patří do hotelového řetězce Play, nabízí tak výbornou stravu a kvalitní hotelové služby.Zastávka autobusu, bary, restaurace jsou vzdáleny přibližně 50m. V okolí hotelu se rovněž nachází několik obchodů. Klienti mohou dále navštívit vodní park Aquavera vzdálený cca 1,6 km, Vera býčí arénu vzdálenou cca 8 km nebo vyrazit do národních parků vzdálených cca 60km a dalších přírodních lokalit.

Upozornění: Hotel je pro nudisty, během dne musí být klienti u bazénu nazí, v ostatních částech hotelu záleží na volbě klienta. Do restaurace je nutné oblečení, stejně tak od 20.00 musí být všichni klienti oblečeni. Zákaz pořizovaní fotografií a videí z nudistické části hotelu.
Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Standardní pokoj

Ubytování za příplatek

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel Veraplaya Club Hotel

invia

Hotel Veraplaya Club Hotel můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Španělsko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Veraplaya Club Hotel

Hotel Veraplaya Club Hotel na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Španělsko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Veraplaya Club Hotel.

Veraplaya Club Hotel Španělsko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Veraplaya Club Hotel Španělsko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Veraplaya Club Hotel

Pokud pojedete do Veraplaya Club Hotel v termínu od 22.9.2022 do 30.9.2022 dovolená Vás vyjde na 19 660 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Polopenze

Lokalita

Španělsko, Vera

Španělsko, oficiálně Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.
Španělsko je nejenom díky své poloze jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Evropy. Nejvíce turistů sem míří v letních měsících na pláže při Středomořském pobřeží, jaro je vhodné pro objevování historických a přírodních krás nejenom ve vnitrozemí a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii.

Přečtěte si více informací o destinaci: Španělsko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Veraplaya Club Hotel recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro