dovolená chcinapláž logo

Invia: AJMAN HOTEL (EX KEMPINSKI) hotel, Sharjah a Ajman Spojené arabské emiráty , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu AJMAN HOTEL (EX KEMPINSKI) za super cenu od Invia.

AJMAN HOTEL (EX KEMPINSKI)

Luxusní hotel Ajman se nachází u krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, na klidnějším místě v emirátu Ajman. Hotel s pečlivě udržovanou exotickou zahradou nabízí elegantně zařízené pokoje a svým zázemím a širokou nabídkou služeb splní požadavky i nejnáročnější klientely.

Upozornění: Hotel požaduje od klientů před ubytováním složení vratné kauce v hotovosti či formou autorizace kreditní karty, orientační výše kauce je 500 AED/pokoj/noc.
V případě ubytování 2dosp. a 1dítěte – je dítě bez nároku na přistýlku a sdílí lůžko s dospělými osobami, v případě ubytování 2dosp. a 2dětí – sdílí 1. a 2. dítě jednu společnou přistýlku.
Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Superior pokoj typu Superior

Ubytování za příplatek

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel AJMAN HOTEL (EX KEMPINSKI)

invia

Hotel AJMAN HOTEL (EX KEMPINSKI) můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Spojené arabské emiráty. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: AJMAN HOTEL (EX KEMPINSKI)

Hotel AJMAN HOTEL (EX KEMPINSKI) na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Spojené arabské emiráty, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište AJMAN HOTEL (EX KEMPINSKI).

AJMAN HOTEL (EX KEMPINSKI) Spojené arabské emiráty a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište AJMAN HOTEL (EX KEMPINSKI) Spojené arabské emiráty a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu AJMAN HOTEL (EX KEMPINSKI)

Pokud pojedete do AJMAN HOTEL (EX KEMPINSKI) v termínu od 25.7.2022 do 2.8.2022 dovolená Vás vyjde na 20 290 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Polopenze

Lokalita

Spojené arabské emiráty, Sharjah a Ajman

Přečtěte si více informací o destinaci: Spojené arabské emiráty

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, AJMAN HOTEL (EX KEMPINSKI) recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro