dovolená chcinapláž logo

Invia: MÖVENPICK BUR DUBAI 4/5 DNÍ hotel, Dubaj Spojené arabské emiráty , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu MÖVENPICK BUR DUBAI 4/5 DNÍ za super cenu od Invia.

MÖVENPICK BUR DUBAI 4/5 DNÍ

Hotel Mövepick Bur Dubai se nachází ve známé části Bur Dubai, která je skvělou volbou pro prozkoumání krás celé Dubaje. V blízkém okolí hotelu najdete Dubai Frame, Gold Souk, Spice Souk, Jumeirah Mosque a další památky. Metrem nebo taxi se pak můžete vydat navštívit světoznámý hotel Burj Arab nebo vyhlídku ve 124.patře v Burj Khalifa. Pro chvíle odpočinku je jako stvořený hotelový střešní bazén, odkud je krásný výhled na téměř celé město.

Upozornění: V případě ubytování 2dosp. a 1dítěte – je dítě bez nároku na přistýlku a sdílí lůžko s dospělými osobami, v případě ubytování 2dosp. a 2dětí – sdílí 1. a 2. dítě jednu společnou přistýlku.
Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Standardní pokoj typu Superior

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel MÖVENPICK BUR DUBAI 4/5 DNÍ

invia

Hotel MÖVENPICK BUR DUBAI 4/5 DNÍ můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Spojené arabské emiráty. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: MÖVENPICK BUR DUBAI 4/5 DNÍ

Hotel MÖVENPICK BUR DUBAI 4/5 DNÍ na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Spojené arabské emiráty, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište MÖVENPICK BUR DUBAI 4/5 DNÍ.

MÖVENPICK BUR DUBAI 4/5 DNÍ Spojené arabské emiráty a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište MÖVENPICK BUR DUBAI 4/5 DNÍ Spojené arabské emiráty a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu MÖVENPICK BUR DUBAI 4/5 DNÍ

Pokud pojedete do MÖVENPICK BUR DUBAI 4/5 DNÍ v termínu od 22.8.2022 do 30.8.2022 dovolená Vás vyjde na 20 290 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: Polopenze

Lokalita

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Přečtěte si více informací o destinaci: Spojené arabské emiráty

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, MÖVENPICK BUR DUBAI 4/5 DNÍ recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro