dovolená chcinapláž logo

Invia: RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND hotel, Al Marjan Islands Spojené arabské emiráty , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND za super cenu od Invia.

RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND

Nově otevřený hotel Radisson Resort Ras Al Khaimah Marjan Island se nachází na oblíbeném uměle vybudovaném ostrově Marjan Island, přímo u krásné písčité pláže, a patří do světoznámé sítě hotelů Radisson. Nabízí velmi kvalitní služby, stravování formou All Inclusive, nádherný výhled na mořskou hladinu, dva venkovní bazény, dětský bazén se skluzavkami a dětské hřiště. Je skvělou volbou pro všechny věkové kategorie.

Upozornění: V případě ubytování 2dosp. a 1dítěte – je dítě bez nároku na přistýlku a sdílí lůžko s dospělými osobami, v případě ubytování 2dosp. a 2dětí – sdílí 1. a 2. dítě jednu společnou přistýlku.
Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Standardní pokoj

Ubytování za příplatek

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND

invia

Hotel RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Spojené arabské emiráty. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND

Hotel RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Spojené arabské emiráty, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND.

RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND Spojené arabské emiráty a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND Spojené arabské emiráty a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND

Pokud pojedete do RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND v termínu od 9.9.2022 do 16.9.2022 dovolená Vás vyjde na 14 490 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Lokalita

Spojené arabské emiráty, Al Marjan Islands

Přečtěte si více informací o destinaci: Spojené arabské emiráty

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro