dovolená chcinapláž logo

Invia: Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa hotel, Djerba a Zarzis Tunisko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa za super cenu od Invia.

Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa

Hotel patří mezi luxusní hotely na Djerba a nachází se klidné místě turistické zóny Midoun, nedaleko je 27-jamkové hřiště. Je situovaný v zelené palmové zahradě. Na pláž s jemným pískem vede chodník celým hotelovým komplexem. Hotel disponuje rozsáhlým thalaso centrem, který patří k nejkrásnější a nejmodernější na ostrově.Služby na vysoké úrovni je vhodný i pro rodiny s dětmi a uspokojí i náročnou klientelu.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Ubytování za příplatek

Cena zahrnuje
Příplatky

Invia a hotel Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa

invia

Hotel Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Tunisko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa

Hotel Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Tunisko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa.

Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa Tunisko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa Tunisko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa

Pokud pojedete do Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa v termínu od 25.10.2022 do 28.10.2022 dovolená Vás vyjde na 12 190 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Lokalita

Tunisko, Djerba a Zarzis

Tunisko je stát v severní Africe, jehož sousedy jsou Alžírsko a Libye. Obyvatelstvo tvoří z 95 % Arabové. Největší města Tuniska jsou Tunis, Sfax a Sousse. Podnebí se v Tunisku mění ze severu k jihu. Pobřeží Tuniska má letní teploty příjemně teplé (kolem 33 °C). Vnitrozemí Tuniska je horké, na jihu na Sahaře je až 50 °C ve stínu. Nejlepší měsíce pro návštěvu jsou: 2.polovina června-přelom září a října.

Přečtěte si více informací o destinaci: Tunisko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro