dovolená chcinapláž logo

Invia: Alaiye Resort hotel, Incekum Turecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Alaiye Resort za super cenu od Invia.

Alaiye Resort

Místo: Alanya-Avsallar

Poloha:

Vybavení:

Standard-Room:

26-30 m2, dvě lůžka, 1 ložnice, depandance, hlavní budova, kombinovaný obývací pokoj/ložnice, psací stůl, 1 koupelna, vana, mycí stolek, 1 WC, vysoušeč vlasů, laminátová podlaha, klimatizace v ceně, individuálně nastavitelná, minibar v ceně, náplň pravidelně, bezpečnostní schránka (za poplatek), 1 TV (SAT, německý program, místní program), rádio, telefon, balkon (vybaveno nábytkem)

Family-Room:

51-60 m2, depandance, hlavní budova, kombinovaný obývací pokoj/ložnice, 1 oddělené ložnice, manželská postel, pohovka, rozkládací křeslo, 1 koupelna, vana, mycí stolek, 1 WC, vysoušeč vlasů, laminátová podlaha, klimatizace v ceně, individuálně nastavitelná, minibar v ceně, náplň pravidelně, bezpečnostní schránka (za poplatek), 1 TV (SAT, německý program, místní program), telefon, balkon (vybaveno nábytkem)

Stravování:

Pro děti:

Wellness v ceně:

Wellness za poplatek (částečně od jiného dodavatele):

Sport a zábava v ceně (částečně od jiného dodavatele):

Sport a zábava za poplatek (částečně od jiného dodavatele):

Tipy a rady:

Invia a hotel Alaiye Resort

invia

Hotel Alaiye Resort můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Turecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Alaiye Resort

Hotel Alaiye Resort na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Turecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Alaiye Resort.

Alaiye Resort Turecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Alaiye Resort Turecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Alaiye Resort

Pokud pojedete do Alaiye Resort v termínu od 3.5.2020 do 10.5.2020 dovolená Vás vyjde na 12 450 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 21.11.2019

Lokalita

Turecko, Incekum

Turecko je demokratickou zemí ležící v Malé Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Z jihu omývá břehy Turecka Středozemní moře, ze západu Egejské moře. Na západním okraji evropské části Turecka probíhá hranice s Řeckem a Bulharskem. Severní břehy Turecka omývá Černé moře. Mezi nejznámější letoviska na Turecké riviéře patří např. Alanya, Antalya, Belek, Side a Kemer. Na Egejské riviéře jsou populární letoviska Bodrum, Marmaris, Fethiye aj.

Přečtěte si více informací o destinaci: Turecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Alaiye Resort recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro