dovolená chcinapláž logo

Invia: Delphin Botanik hotel, Okurcalar Turecko , last minute dovolená léto 2022

Pohodová dovolená v hotelu Delphin Botanik za super cenu od Invia.

Delphin Botanik
Poloha a popis
Tento luxusní 5* hotel se nachází uprostřed krásné botanické zahrady s rozlohou přes 90.000 m2. Hotel má k dipozici celkem 617 pokojů, hlavní budovu a 5 vedlejších budov. Na letiště v Antalyi je to přibližně 90 km, do centra Side 30 km a do Alanye 32 km. V hotelu najdete mnoho restaurací, barů, obchodů a zábavních možností, jak využít volný čas. Recepce, restaurace, bazén i pláž mají bezbariérový přístup.
Vybavení hotelu
Recepce, botanická zahrada, nákupní centrum, kadeřnictví, 3 bazény s tobogány, 2 bazény pro děti, kino, mini club, dětské hřiště, internet café, billiard, stolní tenis, šipky, turecké lázně, sauna, pára, kosmetický salón, lunapark, fitness centrum, jacuzzi, tenisový kurt, bezpečnostní schránky, hlavní restaurace, 5 a la carte restaurací, 6 barů, služby lékaře, prádelna, směnárna.
Vybavení pokoje
K dipozici máme 3 typy pokojů, Standard, Eco a Rodinné pokoje.

Všechny standardní a Eco pokoje jsou vybaveny: klimatizací, TV, minibarem, vysoušečem vlasů, telefonem, bezpečnostní schránkou a některé mají rychlovarnou konvici a balkón.

Rodinné pokoje jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje, ale navíc mají rychlovarnou konvici a balkón.

V hotelu jsou také pokoje pro hendikepované.

Stravování
Stravování je formou all inclusive v hlavní restauraci Park restaurant.

Snídaně: 07:00 – 10:00
Pozdní snídaně: 10:00 – 11:00
Oběd: 12:30 – 14:30
Večeře: 19:00 – 21:30
Noční svačinka: 23:00 – 04:00
Snack v baru na pláži 12:30 – 17:00
Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 10:00 – 02:00

Navštívit také můžete jednu z 5 a la carte restaurací, které nabízejí tureckou kuchyni, italskou kuchyni, plody moře, japonskou kuchyni, čínskou kuchyni. Všechny tyto restaurace mají otevřeno od 19:00 – 21:30.

K dispozici je zde také 6 barů jako například bar u bazénu, bar v lobby, plážový, nebo vitaminový bar.
Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena – dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis
Písečno-oblázková pláž se nachází hned u hotelu a jsou na ní lehátka, slunečníky zdarma.
Pro děti
Pro děti je zde mini club (4 -12 let), dětské hřiště, dětský bazén a několik tobogánů.
Služby v ceně
Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, stravování v a la carte restauracích, čerstvé džusy u vitaminového baru, bezpečnostní schránky na pokojích, tenisový kurt, turecké lázně, sauna, pára, fitness centrum, stolní tenis, šipky, kanoe, windsurfing ( s licencí), vodní polo, lehátka a slunečníky na pláži, denní a noční zábavní programy, diskotéka, mini club a dětské hřiště, lunapark, pravidelná linka autobusu od hotelu do Alanye, Side nebo Manavgat.
Služby za poplatek
Internet café, billiard, motorizované vodní sporty, kosmetický salón, Kleopatřina mléčná lázeň, aromaterapie, masáže, thajské masáže, peeling, zdravotní masáže, dovážené nápoje, telefon, fax, kadeřnictví, prádelna, služby lékaře, nákupní centrum, škola potápění, počítačové hry.
Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Invia a hotel Delphin Botanik

invia

Hotel Delphin Botanik můžete zkusit vyhledat na stránkách agentury Invia. Na stránkách Invia.cz klikněte na odkaz last minute, poté ve vyhledávání vyberte Turecko. Sjeďte na stránce níže a do pole název hotelu napište: Delphin Botanik

Hotel Delphin Botanik na dovolena.cz

dovolena.cz

Na úvodní stránce webu dovolena.cz vyberte ve vyhledávání Turecko, pak klikněte na odkaz rozšířené, který se nachází vedle tlačítka vyhledat. Vyjede Vám pole Název hotelu a do něj napište Delphin Botanik.

Delphin Botanik Turecko a Travelportal.cz

Travel portál

Otevřete si web travelportal.cz nahoře je pole pro vyhledávání. Nemyslím to fialové ale to vedle loga. Je v něm text vyhledejte hotel nebo destinaci. Klikněte dovnitř a napište Delphin Botanik Turecko a klikněte na obrázek lupy.

Příklad dovolené v hotelu Delphin Botanik

Pokud pojedete do Delphin Botanik v termínu od 11.5.2020 do 14.5.2020 dovolená Vás vyjde na 12 490 Kč.

Doprava: Letecky
Letiště: Praha
Strava: All inclusive

Kalkulace je vytvořena ke dni 21.11.2019

Lokalita

Turecko, Okurcalar

Turecko je demokratickou zemí ležící v Malé Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Z jihu omývá břehy Turecka Středozemní moře, ze západu Egejské moře. Na západním okraji evropské části Turecka probíhá hranice s Řeckem a Bulharskem. Severní břehy Turecka omývá Černé moře. Mezi nejznámější letoviska na Turecké riviéře patří např. Alanya, Antalya, Belek, Side a Kemer. Na Egejské riviéře jsou populární letoviska Bodrum, Marmaris, Fethiye aj.

Přečtěte si více informací o destinaci: Turecko

Oblíbené cestovní kanceláře

 • eximtours

  Eximtours

  Cestovní kancelář Eximtours nabízí jednu z největších nabídek dovolené. Zkuste například nabídku eximtours last minute.

 • čedok

  Čedok

  Čedok je jedna z nejstarších ck působících na trhu od roku 1920. Aktuálně má čedok akci s názvem slevy za včasné nákupy

 • fischer

  Fischer

  Cestovní kancelář Fischer je jeden z největších touroperátorů v ČR. Podívejte se na nabídku ck fischer.

Copyright © 2014 - 2024 Chcinaplaz.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz, dovolena.cz a travelportal.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Zajímá vás: Invia storno zájezdu, Invia kontakt, Cestovní kancelář, Zájezdy,tripadvisor, Delphin Botanik recenze, ulozto_cz , polské maledivy, Super last minute wyjazd jutro